Kosiarki elektryczne nac – wybór najlepszego producenta

Dzisiejszy artykuł pozwoli wam zaznajomić się z produktami firmy NAC, firmy polskiej New American Concept, która od dłuższego czasu zajmuje się dostarczaniem najlepszych akcesoriów ogrodniczych. NAC została założona jakiś czas temu i od samego początku podbiła rynek Polski, gdzie w przeciągu bardzo krótkiego okresu stała się najważniejszym producentem sprzętu ogrodniczego. W tym momencie New American Concept rozprzestrzenia się na kolejne państwa Europy Środkowej oraz Wschodniej. Dostępny jest w wielu krajach, a niedługo zamierzają otworzyć swój biznes na kraje zachodnie. Co takiego wiemy o tym producencie? Gwarantują oni jeden z najlepszych stosunków cena-jakość w 2020. Jeżeli pragniemy zakupić produkt, który będzie działać nam bardzo długo, lecz nie chcemy wydawać tysięcy na urządzenia, które drogie są przez markę, to NAC jest świetnym rozwiązaniem. Gwarantują oni 2-letnią obsługę każdego narzędzia, jakie zakupimy, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że podchodzą do tworzenia swoich urządzeń ogrodniczych bardzo poważnie.

Wygląd
NazwaPółka cenowaMocWaga kgInformacje dodatkoweOpinia (0-5)
NAC LE15-37-PB-S
Bardzo Tania
1500 W9Szerokość robocza 37 cm, pojemność kosza 40 L, regulacja koszenia 25-75 mm4.6 

Sprawdź Cenę


NAC LE18-40-PB-S

Bardzo Tania
1800 W10Szerokość robocza 37 cm, pojemność kosza 40 L, regulacja koszenia 25-75 mm4.5 

Sprawdź Cenę


NAC LE12-32-PB-S

Bardzo Tania 1200 W8Szerokość robocza 32 cm, pojemność kosza 40 L, regulacja koszenia 25-62 mm4.5 

Sprawdź Cenę


NAC SF7A113
Bardzo Tania 1200 W8Szerokość robocza 32 cm, pojemność kosza 30 L, regulacja koszenia 25-62 mm4.4 

Sprawdź Cenę


NAC LE15-36-PB-B
Bardzo Tania 1500 W8Szerokość robocza 30 cm, pojemność kosza 30 L, regulacja koszenia 20-70 mm4.2 

Sprawdź Cenę


Jakie są najlepsze kosiarki elektryczne naca?

 

 

Zacznijmy od urządzenia kosiarka nac arm 32, a dokładniej rzecz biorąc nac le15-37-pb-s

 

Wybierając ofertę producenta NAC, kierujemy się głównie ceną. Ta w przypadku nac le15-37-pb-s jest relatywnie niska, co dla niektórych jest powodem dla zmartwień. Jakim cudem dobra kosiarka może być aż tak tania? Jej koszt to w najgorszym przypadku 400 złotych, ale są sklepy, które oferują ją już za 300 zł. Co możemy o niej powiedzieć? Silnik zamontowany w kosiarce ma moc 1500 W, natomiast szerokość koszenia wynosi 370 mm. Kolejną ciekawą opcją jest możliwość regulowania wysokości koszenia. Otrzymujemy tutaj 5 różnych długości, które wahają się od 25 do 75 milimetrów. Jest to jedna z tańszych ofert od NAC, lecz biorąc pod uwagę, że to kosiarka nac arm 32, warto poświęcić jej chwilę czasu i wziąć ją pod uwagę.

Zalety:

 • Moc
 • Wydajność
 • Waga

Wady:

 • Plastikowe wykończenia

Kolejny produkt wart polecenia to kosiarka NAC LE12-32-PB-S

 

Co możemy powiedzieć o NAC LE12-32-PB-S? Cenowo jest to prawdopodobnie najtańsza kosiarka od firmy NAC, Jej cena to nieco ponad 200 złotych. Za taką cenę oferuje nam ona dosyć dobre rezultaty na małych ogródkach. Ponadto, jest ona bardzo lekka, co tylko polepsza doświadczenie koszenia. Jednakże jej cena oraz lekkość mają swoje wady. Nie nadaje się ona do większych, bardziej wymagających ogródków. Co prawda, za taką cenę nie ma problemów przy niskiej trawie, ale przy nierównym terenie oraz wysokiej trawie kosiarka NAC LE12-32-PB-S napotyka pierwsze problemy na swojej drodze. Świetny wybór dla osób mających bardzo mały teren ogrodniczy.

 

Zalety:

 • Cena
 • Jakość

Wady:

 • Brak mocy przy bardziej wymagających zadaniach

A co powiemy na temat Nac Sf7A113?

 

Nac Sf7A113 to kolejny produkt, który kosztuje niewiele, a świetnie sprawdzi się dla niewymagających osób. Trzydziestolitrowy kosz kosiarki o mocy 1200 W pozwala nam na efektywne koszenie małych, niewymagających trawników lub ogródków. Dzięki szerokości roboczej 32 cm możemy zwinnie zmieścić się w prawie każdy kąt i ściąć trawę. Jednak jak w przypadku produktu powyższego, nie jest to oferta dla osób, które pragną korzystać z kosiarki elektrycznej na większym obszarze. Oznacza to, że dokładnie ten model nie został przygotowany dla bardziej wymagających użytkowników. Oprócz 3-krotnej regulacji wysokości koszenia i dosyć pojemnego kosza, nie oferuje ona nic więcej. Jej lekkość gwarantowana jest dzięki plastikom użytych do wykończenia. Jednakże takie rozwiązanie zastosowane do osłony silnika mija się z celem, gdyż jeden większy kamień na naszej drodze i możemy pożegnać się z maszyną. Jednak, biorąc pod uwagę cenę, jest to naprawdę świetny wybór.

 

Zalety:

 • Cena
 • Lekkość
 • Pojemny kość
 • Zwinność

Wady:

 • Złe wyniki na nierównej pojemność
 • Plastikowe wykończenia

Szukamy czegoś mocniejszego? Kosiarka Nac nac le15-36-pb-b to bardzo dobry wybór!

 

W porównaniu do dwóch poprzednich, model nac le15-36-pb-b różni się mocą silnika. Tutaj mamy do dyspozycji 1500 Wat, czyli tyle samo, co w pierwszej ofercie. Jednakże w odróżnieniu od nac le15-37-pb-s, nac le15-36-pb-b oferuje nam aż 6 różnych stopni koszenia, dostępne w zakresie od 2 do 7 centymetrów. Jeżeli chodzi o szerokość, jest ona również większa, gdyż ma ona 360 milimetrów. Jest to standardowa szerokość, więc jeśli korzystaliśmy z innych urządzeń ogrodniczych, to pod tym względem nie poczujemy różnicy. Warto wspomnieć również o bardzo ciekawym dodatku wyposażenia, jakim jest uchwyt, który ułatwi nam przenoszenie kosiarki. Ponadto, mamy tutaj również kosz, co pozwoli nam na efektywniejsze i dłuższe koszenie. Jeżeli chodzi o wady, to niestety nie skorzystamy długo z mocy, gdyż wytrzymałość produktu pozostawia wiele do życzenia. O ile ciężko ją zniszczyć samemu, tak bywały przypadki, gdzie po prostu silnik się przegrzewał.

 

Zalety:

 • Duża moc
 • Bogate wyposażenie
 • Wytrzymała

Wady:

 • Źle znosi przeciążenia
 • Mało trwała

Dlaczego powinieneś wziąć elektryczne kosiarki nac pod uwagę?

 

Skoro przedstawiliśmy ci parę urządzeń, które mógłbyś wykorzystać do swojego ogródka, warto teraz podsumować ich dobre oraz słabe strony. Jak wiecie, nie ma kosiarek bez wad i dlatego trzeba wiedzieć, które z powyższych modeli pomogą nam w utrzymaniu czystości na naszym podwórku. Co takiego sprawia, że elektryczne kosiarki nac są tak popularne? Poniżej mamy dla was listę zalet, na które zwracamy uwagę.

Kosiarki Elektryczne NAC – zalety

 • Cena – jest to główny wyznacznik i coś, co wyróżnia New American Concept od innych producentów kosiarek. Dlaczego? Otóż w przypadku innych firm, których silniki używane są nawet w samochodach, albo innych urządzeniach, płacimy dodatkowo za markę. Tej jako takiej NAC nie ma jeszcze wyrobionej. Dzięki temu, pomimo bardzo wysokiej jakości usług płacimy tyle co i nic.
 • Niezawodność – kolejny aspekt, którym chwalą się producenci kosiarek New American Concept. Wyprodukowali oni niezliczoną ilość modeli, jedne bardziej udane, inne mniej, jednak wszystkie otrzymują dwa lata gwarancji, co potwierdza ich pewność siebie. Pomimo kilku uwag co do silników elektrycznych.
 • Wyposażenie– jeżeli chodzi o wyposażenie, warto wspomnieć o ciekawych elementach i akcesoriach, które użytkownicy mogą przetestować. Mowa tutaj o specjalnych uchwytach, które pozwalają nam przenosić kosiarki w sposób bezpieczny i wygodny, różne wysokości koszenia, które dostępne są nawet w sześciostopniowej regulacji, a warto jeszcze wspomnieć o pojemnych koszach.

Kosiarki Elektryczne NAC – wady

 

 • Wyposażenie – jeżeli chodzi o wyposażenie, warto wspomnieć o ciekawych elementach i akcesoriach, które użytkownicy mogą przetestować. Mowa tutaj o specjalnych uchwytach, które pozwalają nam przenosić kosiarki w sposób bezpieczny i wygodny, różne wysokości koszenia, które dostępne są nawet w sześciostopniowej regulacji, a warto jeszcze wspomnieć o pojemnych koszach.

Jeżeli interesuje cię ocena poszczególnych aspektów na tle konkurencji, to poniżej zdecydowaliśmy się wycenić najważniejsze elementy kosiarek NAC.

 

Kosiarka elektryczna nac jakość – ocena

 

Jakość kosiarek elektrycznych wyprodukowanych przez polską firmę NAC jest zdumiewająca. Nikt nie spodziewał się, że jeszcze wtedy nic nieznaczący niszowy producent zdoła podbić europejski rynek kosiarek elektrycznych. Mowa tu głównie o naszych wschodnich i południowych sąsiadach, gdzie NAC to jedna z najczęściej wybieranych marek. Jakościowo nie odstają tak bardzo od firm czołowych, co pokazuje nam jak dobrze wkomponowali się w rynek. Jak już wyżej wspomnieliśmy, gwarancja dwóch lat tylko potwierdza to, że wierzą w jakość oferowanych usług. Biorąc to pod uwagę, kosiarka elektryczna nac jakość ma u nas 4/5.

Star Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 Full Star Icon Small 80x80 Empty

A co z kosiarki elektryczne nac ceny? Oceniamy ich cenę na tle konkurencji!

 

W tym wypadku, skala nie wystarczy, aby wyrazić świetną ofertę cenową New American Concept. 5/5 to zasługa niebywale niskich cen, które pokazują, że producenci pragną podbić rynek jakością tak szybko, jak to możliwe. Najtańsze oferty zaczynają się już od 200 złotych, dochodząc nawet o tysiąca. Jednakże biorąc pod uwagę inne marki, jest to jedna z najlepszych ofert na rynku.

Star Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 Full

Elektryczna kosiarka marki NAC i kwestia wyposażenia

 

Wyposażenie do kosiarek w firmie New American Concept nie jest bardzo rozwinięte, ale to, co oferują, powinno zainteresować niedzielnych użytkowników kosiarek. Posiadają oni w swojej ofercie akcesoria, które ułatwiają korzystanie z narzędzi, poprawiają efektywność oraz sprawiają, że przyjemność z użytkowania urządzeń firmy NAC to prawda. Jednakże nie uświadczymy tutaj takiego wyboru, jak u innych producentów, także ocena to 4/5.

Star Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 Empty

A co o New American Concept sądzą inne osoby? Opinie użytkowników z 2020


 

Podczas kupowania kosiarki warto wziąć pod uwagę uwagi innych. To właśnie dzięki nim upewnimy się, że kosiarka, którą zamierzamy kupić, sprawdzi się w naszym zadaniu i nie zawiedzie nas. Jednakże, pomimo wysokiej jakości usług, zdarzają się modele, które zostały nieprawidłowo złożone, czyli uszkodzone modele. To właśnie na nich skupiają się osoby, które bezpodstawnie krytykują każdy aspekt produktów NAC. Dlaczego? Otóż jest to polska firma, a co polskie, to ma o wiele ciężej na rynku światowym, między innym dzięki naszym rodakom. Dlatego opinie użytkowników potrafią się bardzo wahać i od oceny bardzo dobrej lub dobrej, przejść możemy do nieodpowiedniej w dosłownie chwilę. Z tego względu 3/5 to wszystko, co możemy zaoferować producentom. Powinni oni poprawić swój image.

Star Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 EmptyStar Icon Small 80x80 Empty

Kosiarka elektryczna nac opinie, oceny oraz podsumowanie

 

Jak już wiecie, główną zaletą kosiarek NAC są ich ceny. Jeżeli natomiast chcielibyśmy sprawdzić jak się sprawa ma z opiniami, to tutaj jest gorzej. Nie oznacza to jednak, że stosunek ceny do jakości jest zły. Wręcz przeciwnie, szukając taniego rozwiązania, które spełni nasze oczekiwania i posłuży nam więcej niż jeden sezon, powinniśmy skupić naszą uwagę na elektrycznych kosach od NACa. Czasami warto zastanowić się, czy kosiarka elektryczna nac opinie to jedyne, co się liczy, a może warto też zagłębić się w temat, sprawdzając liczne fora i dowiadując się od właścicieli co oni sądzą o tych urządzeniach.

[kkratings]

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Kosiarka Elektryczna Nac
Average rating:  
 8 reviews
 by meryla

Mam kosiarkę NAC le12-32-PB-S i jestem ogólnie zadowolona z zakupu. Tnie ładnie, czasem trzeba 2 razy przejechać, ale to też w dużej mierze wynika z mojej niewiedzy odnośnie koszenia. Czemu tak uważam? Sąsiad, który kiedyś, w sytuacji mojego zachorowania, kosił nią trawnik, skończył w połowie czasu, jaki ja potrzebuję, a wszystko ładnie skoszone było.

 by zuzzannamakowska0250

No, a czy też macie taki problem, że wasze zwierzeta po prostu turlają się po ściętej trawie, albo ją jedzą? Mój pies, mimo że witamin ma w diecie dużo, mimo wszystko właśnie się tak zachowuje i nie wiem, co mam z nim zrobić. Przyjdzie nam kupić nową kosiarkę z pojemnikiem i to elektryczną, bo tańsza, a kabla na szczęście Masza nie rusza.

 by ADI

Byłem dość sceptyczny do tego producenta bo sporo opinie słyszałem i to nie zawsze pozytywnych ale w zeszłym roku zakupiłem i narazie jestem zadowolony. Jakość ok cena super.

 by flowerska

Zawsze się śmiałam, że kosiarki elektryczne wyglądają jak bolidy na kablu, ale od kiedy mamy właśnie naca, ale taką, której nie ma w tym porównaniu, tańszą, to stwierdzam, że fajnie to chodzi i pracuje. Nawet ja się wyrywam do tak zwanego koszenia trawnika, żeby wyglądał naprawdę ładnie. Czasem mąż poprawia, ale na ogół sobie radzę.

 by nick

Mam obie kosiarki z NAC, dokładniej z 1 jak i 3 lokaty i właśnie tak je bym ocenił, jak Wy to zrobiliście. W LE12-32-PB-S brakuje mi mocy właśnie przy trudniejszych chaszczach do wycięcia, a w LE15-37-PB-S plastik jest i to nie wszędzie wzmocniony, jak należy. Gdybym miał kupować, to kupiłbym tę pierwszą dwukrotnie. Ale te to mi na długo jeszcze starczą.

 by alanka

Jak ładnie te kosiareczki wyglądają, zanim ruszą w zieloną trawę 😉 . My właśnie szukaliśmy i chyba kupimy najtańszą z tu proponowanych, ale z góry już mężowi zapowiedziałam, że będzie odpowiedzialny za jej czyszczenie. Wiem, że z czasem i tak zrobi się zielona, ale na początku na pewno będziemy ją dobrze doczyszczać.

 by podobnik

Wiecie co, podoba mi się właśnie ten wasz poradnik. Wszystko w nim opisujecie, a wiem, że jak na temat danego sprzętu są filmiki w YT, to je również umieszczacie. Co prawda nie myślę w ogóle o elektrycznej kosiarce, ale doceniam Wasz trud włożony w napisanie tego porównania. Widać, że się do niego naprawdę przyłożyliście.

 by vegavera

Elektryczne kosiarki są dobre, ale też dużo tańsze od spalinówek czy akumulatorowych. Ja za to wcale nie widzę w tym nic złego, żeby kupić sobie elektryka, jeśli nas przerażają koszta tych dwóch pierwszych. Moim zdaniem to nawet odpowiedzialne działanie. Sama bym też o tym pomyślała. W końcu nie zanieczyszcza się tak środowiska.