Sprawdź listę najlepszych myjek ciśnieniowych przygotowaną przez naszych specjalistów – ranking!

Znalezienie odpowiedniego urządzenia ogrodniczego, które będzie w stanie wyczyścić nawet największy i najcięższy bród jest dosyć trudne. Najczęstszymi problemami związanymi z wyborem dobrej myjki wysokociśnieniowej w 2024 jest dobranie urządzenia, które w danym przedziale cenowym spełni nasze oczekiwania co do wyposażenia, maksymalnego ciśnienia, czy nawet jakości wykonania. Oprócz tego często pomijamy inne, niezwykle ważne aspekty. Nieprzemyślane zakupy często sprawiają, że tracimy zaufanie do danej firmy lub po prostu wydajemy pieniądze w błoto. Każdy zakup powinien być przemyślany i odpowiednio dobrany do naszych wymagań. Aby znaleźć odpowiedni produkt do mycia ogrodu, samochodu, czy innego elementu przeznaczonego do mycia wysokociśnieniowego, warto zapoznać się z rankingiem najlepszych myjek ciśnieniowych. Pomoże wam to w określeniu waszych oczekiwań i zorientujecie się na co dokładnie zwrócić uwagę.

Wygląd
NazwaPółka cenowaOpinia

Karcher K5Średnia
4.9
 

Sprawdź CenęKarcher K7

Droga4.8
 

Sprawdź CenęKanwod 300

Średnia4.6
 

Sprawdź CenęStanley 30

Bardzo Droga4.6
 

Sprawdź CenęKarcher K3Tania4.4
 

Sprawdź Cenę


Ranking myjek ciśnieniowych otwiera nasz zwycięzca, czyli KARCHER K 5

Zwycięzca ranking na najlepszą myjkę ciśnioeniowąOmawiany przez nas produkt został przygotowany przez jednego z najpopularniejszych producentów myjek ciśnieniowych, odkurzaczy piorących, czy innych urządzeń czyszczących. Model K  5 autorstwa Karchera oferuje nam tak naprawdę wszystko, czego potrzebuje amator, jak i profesjonalista. Wykonany z niezwykle trwałych i niezawodnych elementów, oferuje nam długoletni serwis bez konieczności naprawiania czy oddawania urządzenia do serwisu. Jeśli chodzi o dodatkowe funkcje, warto zwrócić tutaj uwagę na system Plug ‘n’ Clean. System ten jest udogodnieniem, który umożliwia nam podawanie płynu czy innego środka czyszczącego bezpośrednio z opakowania. Samo korzystanie z urządzenia jest niezwykle proste i intuicyjne. Przenoszenie Karchera K5 jest bardzo łatwe, gdyż na bokach znajdują się specjalne uchwyty, gdzie możemy również umieścić akcesoria piorące. Nie zapomnijmy również o danych technicznych, które są kolejną zaletą tego modelu. Otrzymujemy tutaj maksymalne ciśnienie wynoszące 145 barów, co połączywszy z wydajnością tłoczenia oscylującą na poziomie 500 litrów na godzinie pokazuje jak efektywne jest to urządzenie.

Cenowo urządzenie to może odstraszyć niektórych czytelników. Jeśli jednak porównamy jakość urządzenia i jego funkcjonalność, zdamy sobie sprawę, że jest to świetna okazja.

Zalety:

– Bardzo wytrzymałe urządzenie,

– Świetna efektywność,

– Wysokie maksymalnie ciśnienie,

– System Plug ‘n’ Clean.

Wady:

– Drogi.

Sprawdź cenę Myjki Ciśnieniowej Karcher K5

Najlepsze myjki ciśnieniowe? Jeśli nie zwycięzca, to BOSCH AQUATAK AQT 45-14X powinien wam przypaść do gustu!

NAjlepsza myjka ciśnieniowa BoschUrządzenie wyprodukowane przez znanego niemieckiego producenta oferuje nam nieco niższe, bo wynoszące 140 barów, maksymalnie ciśnienie. Jednakże, biorąc pod uwagę, że znajdziemy tutaj silnik o mocy 2100 Wat, czyszczenie tym urządzeniem to sama przyjemność. Oprócz mocnego silnika, kolejnym aspektem poprawiającym przyjemność z użytkowania tego urządzenia jest drążek teleskopowy. Pozwala nam on na o wiele lepsze manewrowanie między ciaśniejszymi miejscami. Co więcej, duże kółka przy podstawie gwarantuje jakże potrzebną mobilność. Produkt ten charakteryzuje się również starannie wykonanymi dyszami, dzięki czemu gwarantujemy sobie ponadprzeciętną precyzję. Na wyposażeniu znajdziemy również specjalną pompę, która umożliwia nam pobór wody nie tylko z zewnętrznych źródeł, ale również z sieci wodociągowej. Co prawda produkt Boscha nie jest tak wydajny, gdyż pompa pracuje z maksymalną wydajnością 450 litrów na godzinę, jest to równie wysoki i warty odnotowania wynik. Z dodatkowych funkcji znajdziemy tutaj Auto-Stop, wbudowany filtr, schowek na osprzęt oraz zintegrowany bęben do schowania węża.

Cenowo Bosch AQUATAK AQT 45-14X przebija zwycięzcę tego rankingu, co zdecydowanie będzie kłopotliwe dla wielu czytelników.

Zalety:

– Dostosowany do pozbycia się nawet najcięższych zabrudzeń,

– Silny silnik oferujący wysoką wydajność,

– Mobilny, łatwy w obsłudze i manewrowaniu.

Wady:

– Bardzo drogi.

Sprawdź cenę Myjki Ciśnieniowej BOSCH AQUATAK AQT 45-14X

Trzecią rekomendacją od naszego serwisu jest LAVOR STM160

Myjki ciśnieniowe opinieJest to tańsza opcja, niż dwa poprzednie. Nie oznacza to jednak, że ujrzymy tutaj utratę mocy. Wręcz przeciwnie! Producent gwarantuje nam ciśnienie maksymalne wynoszące aż 160 barów, a przepustowość pompy to aż 510 litrów na godzinę. Takie wyniki możliwe były dzięki silnikowi, którego moc wynosi 2500 Wattów. Łącząc to z niską wagą, oscylującą w okolicach 12 kilogramów, otrzymujemy tutaj kompaktowe, lecz niesamowicie mocne urządzenie. Wyżej wymienione specyfikacje potwierdzone zostały przez test, w którym uzyskała szósty stopień sprawności czyszczenia. Dodatkowym atutem jest bardzo bogate wyposażenie dodatkowe. Otrzymujemy tutaj podstawowe akcesoria oraz wymienne dysze lub szczotki, w tym szczotkę prostą i rotacyjną. Nie zapomnijmy również o nowym systemie lanc, do których otrzymujemy dyszę turbo. Niestety, model ten, pomimo niesamowitych gadżetów i akcesoriów, nie może pochwalić się dobrym wykonaniem. O ile z samym silnikiem problemów nie ma, tak często dodatkowe wyposażenie ulega uszkodzenia – głównie lance, dysze lub szczotki.

Cenowo jest on atrakcyjniejszą ofertą, gdyż jest o wiele tańszy niż poprzednicy.

Zalety:

– Bardzo duża moc,

– Świetna moc przerobowa,

– Bardzo bogate wyposażenie dodatkowe.

Wady:

– Słabe wykonanie akcesoriów.

Sprawdź cenę Myjki Ciśnieniowej LAVOR STM160

Ranking myjek ciśnieniowych poszerza kolejny Karcher – KARCHER K3 CAR & HOME

NAjlepsza Tania Myjka ciśnieniowa

Jest to bardzo interesujący wybór, który gwarantuje nam coś, czego nie ujrzymy w droższym modelu K5. K3 został przygotowany dla osób, które mają mniejsze wymagania co do mocy oraz przepustowości, lecz którym bardziej zależy na kompaktowym rozmiarze oraz lekkością. Otrzymujemy tutaj ciśnienie maksymalne wynoszące 120 barów. Karcher ten oferuje pompę zdolną tłoczyć 380 litrów na godzinę. Jak już wspomnieliśmy, tworząc ten produkt producent skupił się na przygotowaniu go do grona odbiorców, którzy cenią sobie poręczność, mobilność oraz oczywiście łatwość w obsłudze. Elementy odpowiadające za tę charakterystykę to, między innymi, duże koła z ergonomicznym uchwytem, regulowana lanca Vario Power umożliwiająca regulację ciśnienia oraz system Quick Connect. Jest to system szybkozłącza, który pozwala nam bezproblemowo i w bardzo szybkim tempie podłączyć węża ciśnieniowego do pistoletu. Oprócz wyżej wymienionych elementów, w zestawie znajdziemy również wbudowany filtr, adapter do podłączenia węża ogrodowego, koncentrat szamponu samochodowego oraz zestaw do mycia samochodu.

Cenowo jest to prawdopodobnie najlepsza myjka ciśnieniowa do domu, jeśli chodzi o budżetowe rozwiązania.

Zalety:

– Bogate wyposażenie do mycia samochodu,

– Dobre wykonanie,

– Kompaktowa, łatwa w obsłudze myjka,

– Tania.

Wady:

– Mniejsze ciśnienie maksymalne.

Sprawdź cenę Myjki Ciśnieniowej Karcher K3 Car & Home

Interesuje cię najlepsza myjka ciśnieniowa do 500 zł? Sprawdź NILFISK C 110.4-5 PC X-TRA W128470345!

Myjka Ciśnieniowa Nilfisk wraz z naszymi opiniamiNILFISK to niszowa firma, która przygotowała bardzo interesujący budżetowy produkt. Jeśli zastanawiasz się jaka myjka cisnieniowa będzie najlepsza, to w cenie do 500 złotych warto skupić się na tym właśnie modelu. Oferowana wydajność pompy na poziomie 440 litrów na godzinę oraz maksymalne ciśnienie wynoszące 110 barów to świetne wyniki, jeśli weźmiemy pod uwagę cenę. Urządzenie świetnie sobie radzi z nawet najtrudniejszymi plamami czy najbardziej ubrudzonymi elementami. Co więcej, zastosowano tutaj silnik 1400 Watt. Jest to bardzo mało, jeśli porównamy go z innymi ofertami. Pomimo tego, dostarcza on bardzo dużo mocy i nie odczuwamy żadnych braków. Zaletą tego jest mniejszy pobór prądu, co przy częstszym korzystaniu z tej myjki ciśnieniowej zdecydowanie nie ujdzie naszej uwadze. Nie otrzymamy tutaj wielu dodatków i akcesoriów w zestawie. Jednakże, nie powinniśmy się przerażać, gdyż podstawę do wyczyszczenia producenci dostarczyli nam od razu.

Zalety:

– Trwała konstrukcja,

– Tania,

– Oszczędna.

Wady:

– Brak dodatkowego wyposażenia.

Sprawdź cenę Myjki Ciśnieniowej NILFISK C 110.4-5 PC

Ostatnią sugestią jest jeszcze jedna, aspirująca do tytułu najlepsza myjka ciśnieniowa do 500 zł opcja, czyli STANLEY SXPW16E

Myjka ciśnieniowa Stanley - rankingtanley to firma, która skupia się na innych narzędziach ogrodowych, lecz w swojej ofercie oferują również myjki ciśnieniowe. W tym produkcie znajdziemy 1600 Wattowy silnik, który pozwala na wygenerowanie ciśnienia do 125 barów. Jest to bardzo dobry wynik, który łącząc się z wydajnością tłoczenia na poziomie 420 l/h pozwoli nam na efektywne czyszczenie bez martwienia się o brak mocy. Produkt ten jest bardzo łatwy w obsłudze i nie wymaga żadnych dodatkowych instrukcji. Co więcej, znajdziemy tutaj 3-osiowe tłoki oraz pompę z płytką wahliwą. To właśnie dzięki zastosowaniu tej technologii urządzenie oferowane przez firmę Stanley może pochwalić się niesamowitymi wynikami. Jeśli chodzi o dodatkowe funkcje, to znajdziemy tutaj najbardziej podstawowe opcje. Pojawiają się jednak takie systemy jak Total Stop System, czy zawór, który automatycznie odcina ciśnienie ze względów bezpieczeństwa.

Jest to najtańsza oferta w rankingu. Biorąc pod uwagę pozytywne wyniki i opinie innych użytkowników, warta jest waszej uwagi.

Zalety:

– Wysokie ciśnienie porównując do ceny,

– Poręczny i łatwy w obsłudze,

– Bardzo tani.

Wady:

– Mała ilość dodatkowych funkcji.

Sprawdź cenę Myjki Ciśnieniowej STANLEY SXPW16E

Która myjka ciśnieniowa jest najlepsza? Jak znaleźć odpowiednie urządzenie? Postępuj według tych wytycznych!

Myjki wysokociśnieniowe w tym rankingu z 2024 sezonu wyróżniają się na tle innych narzędzi nie tylko bardzo dobrą wydajnością i stosunkiem jakości do ceny, ale również niezawodnością, bezpieczeństwem oraz skutecznością. Jednakże, aby znaleźć idealnie dopasowany produkt do naszych oczekiwań, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to czym będzie się charakteryzować i jaka będzie najlepsza myjka cisnieniowa. Dla niektórych głównym czynnikiem będzie waga, dla innych funkcjonalność, a dla jeszcze innych długa gwarancja, co jest przy okazji potwierdzeniem dobrego wykonania. Sprawdźcie zatem czym się kierowaliśmy dodając myjki ciśnieniowe do rankingu przedstawionego powyżej! Pod tym linkiem http://www.ekspertbudowlany.pl/artykul/id3371,na-co-zwracac-uwage-przy-wyborze-myjki-cisnieniowej znajdziecie podstawowe informacje o myjkach ciśnieniowych. Jeśli jednak zależy wam na szczegółowym wyjaśnieniu, zapraszamy poniżej!

Myjki wysokociśnieniowe ranking – najważniejsza efektywność!

Na efektywność myjki ciśnieniowej wpływa oczywiście moc silnika. To jak mocne urządzenie jest bezpośrednio wpływa na maksymalnie ciśnienie urządzenia oraz przepustowość pompy. Są to dwa najważniejsze czynniki, które pozwolą nam określić czy dane urządzenie poradzi sobie z ciężkimi zabrudzeniami. Warto jednak wiedzieć, że większa ilość Wattów nie zawsze idzie w parze z lepszymi osiągami. Należy również zwrócić uwagę na technologię i to w jaki sposób konstrukcja została złożona. Jeśli zależy nam na umyciu bardzo brudnych elementów, szukajmy maksymalnego ciśnienia w granicach 140-160 barów. Takie ciśnienie zagwarantuje nam świetne wyniki. Jeśli chodzi o wydajność pompy, zalecamy szukać myjek ciśnieniowych z przepustowością 500 litrów na godzinę. Oczywiście mniej wymagające osoby do amatorskich prac mogą z powodzeniem korzystać z myjek oferujących maksymalne ciśnienie na poziomie 120 barów i przy przepustowości wynoszącej jedynie 350-400 litrów na godzinę.

Najlepsze myjki ciśnieniowe oferują różnorodne funkcje

Możliwość rozłożenia całego zestawu w przeciągu minuty dzięki specjalnym systemom, zabezpieczenia ciśnienia chroniące przed nieprzewidzianymi zdarzeniami, szybkozłącza, funkcje Auto-Stop, teleskopowe drążki, lance z możliwością regulacji ciśnienia. Te wszystkie, a nawet więcej funkcji znaleźć się może w waszej myjcie ciśnieniowej. Oczywiście ranking najlepszych myjek ciśnieniowych nie opiera się wyłącznie na „bajerach”, które znaleźć można w tych urządzeniach. Jeśli jednak spojrzycie na to jak te funkcje ułatwiają nam korzystanie z myjek, a przy okazji poprawiają ich wyniki. Regulacja ciśnienia to również niesamowicie przydatna opcja, jeśli chcemy myć przeróżne elementy. Dzięki takiej funkcji możliwe jest korzystanie z niższego ciśnienia przy myciu samochodu oraz przy użyciu maksymalnego ciśnienia do najbardziej wymagających powierzchni. Oczywiście funkcje te podnoszą cenę myjek, lecz jeśli zależy nam na jakości, to funkcjonalność myjki piorącej musi być jak najlepsza.

Dodatkowe wyposażenie

Oprócz dodatkowych funkcji, które pozwolą nam na bardzo przyjemne korzystanie z myjki, warto również zwrócić uwagę na dodatkowe akcesoria. Jak wiecie, specjalnie dopasowane dysze, szczotki, a nawet lance umożliwiają nam na dopasowanie urządzenia do danego elementu. Zwróćmy uwagę jednak na materiały, z jakich te gadżety zostały wykonane. Często zdarza się, że producenci dorzucają do zestawu dodatkowe elementy, które jednak nie posłużą dłużej niż kilka miesięcy. Z tego właśnie względu warto sprawdzić czy adaptery, dysze, lub inne części nie zostały wykonane ze słabej jakości plastiku lub innego materiału, który nie wytrzyma wysokiego ciśnienia, w jakich myjki operują.

Waga myjki ciśnieniowej

Kolejnym aspektem, na który użytkownicy często zwracają uwagę, jest waga urządzenia. Jest to bardzo ważne, szczególnie w przypadku mniejszych myjek. Nie wszyscy szukają zaawansowanego produktu, który używany jest przez profesjonalistów. Małe, kompaktowe i łatwe do przenoszenia myjki ciśnieniowe są równie cenione, gdyż pozwalają nam bardzo szybko i bezproblemowo umyć lub wyprać wnętrze samochodu, karoserię, lub elementy ogrodowe. Myjki do 12 kilogramów to myjki lekkie i na takie powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Oczywiście im mniejsza waga, tym mniejsze też urządzenie. Tego rezultatem jest mniejsza jednostka, a co za tym idzie mniejsze maksymalne ciśnienie oraz przepustowość. Oczywiście użytkownicy szukający kompaktowego rozwiązania nie przywiązują tak dużej uwagi do mocy urządzenia. Nie możemy jednak bagatelizować mocy, gdyż to właśnie ona jest głównym wyznacznikiem efektywności i jakości danej myjki.

Najlepsza myjka ciśnieniowa do domu to ta z dobrymi opiniami użytkowników!

Zanim jednak postanowicie zdecydować nad wyborem urządzenia bazując jedynie na informacjach dostarczonych przez inne osoby, zastanówcie się czy te opinie są prawdziwe i czy zostały napisane przez użytkowników, którzy korzystali z waszego wyboru w poprawny sposób. Często się zdarza, że na gwarancję wracają myjki zniszczone nie przez wadliwą produkcję, lecz właśnie niewłaściwe korzystanie. Należy zatem sprawdzić czy dana opinia pochodzi od kogoś, kto zweryfikował swój zakup (potwierdził zakup i użytkowanie). Sytuacja wygląda podobnie w drugą stronę. To, że jedna osoba wychwala dany model, wcale nie oznacza, że my będziemy z niego zadowoleni w tym samym stopniu. Opinie oczywiście bardzo pomagają nam w wyborze, ale mogą również zaszkodzić. Należy zatem z rezerwą do tego podchodzić i zdać się na zdanie specjalisty lub osób doświadczonych.

Cena, a dobre myjki wysokociśnieniowe

Przy kupnie odkurzacza piorącego lub właśnie domowej myjki ciśnieniowej warto porównać ceny modeli od różnych producentów. Pozwoli nam to określić jak dużo należy dopłacić do tej „lepszej” firmy oraz czy rzeczywiście ta dopłata jest konieczna (sprawdź nasz ranking myjek ciśnieniowych do 1000 PLN). Oczywiście kierowanie się jedynie ceną nie jest najlepszym wyjściem, gdyż próbując zaoszczędzić możemy jedynie naciąć się na nieprzetestowany i niesprawdzony produkt. Takie myjki często psują się po kilku miesiącach.

Która myjka ciśnieniowa jest najlepsza w 2024? Podsumowanie

Jak widzicie, dobry wybór myjki ciśnieniowej to nie tylko zwrócenie uwagi na jedną lub dwie funkcje, a dosyć skomplikowany i wymagający proces. W tym procesie musimy wziąć pod uwagę nawet najmniejszy detal, jeśli oczywiście zależy nam na zakupie sprawdzonego i odpowiedniego urządzenia. Nie musicie jednak poświęcać aż tyle czasy na poszukiwania, gdyż wyżej wymienione aspekty zostały uwzględnione w naszym rankingu. Sporządzone przez specjalistów zestawienie oferuje wam najciekawsze produkty, których zalety spodobają się nie tylko osobom poszukującym profesjonalnej myjki ciśnieniowej, ale również amatorskiego narzędzia lub budżetowej opcji. Zwycięzca rankingu, KARCHER K5, to ciekawy produkt, którego zalety przyciągną niejednego zainteresowanego!

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Najlepsze myjki ciśnieniowe
Average rating:  
 14 reviews
 by Przemek

Witam
planuje zakup myjki, mój wybór padł na STANLEY MYJKA CIŚNIENIOWA FATMAX30 MOSIĘŻNA 3000W, choć cena jest dość wygórowana czy polecicie jakąś alternatywę ????
Dziękuje i pozdrawiam

 by Michał

Nigdy więcej produktów firmy Karcher !!! z 4 sprzętów tej firmy, nie działa już żaden (wszystko pada po gwarancji jak muchy)...właśnie odwiozłem myjke K5 do serwisu. To jest TRAGEDIA, firma tak zeszła na psy, że aż nie warto o tym pisać....Ranking może i fajny, ale nijak się ma do rzeczywistości i trwałości....

 by latcher

Wracam myślami do pierwszego zakupu myjki ciśnieniowej i człowiek naprawdę poszalał, jak to na początku wchodziło. Do tej pory nam to służy, nie musimy niczego wymieniać, a to jeden z pierwszych modeli Karchera, jakie były w sprzedaży. Przeżył nawet niedelikatne traktowanie sąsiada. Także następny zakup tylko z tą marką.

 by żonkapalonka

O, żałuję, że wcześniej tej strony nie znaleźliśmy, kiedy sami kupowaliśmy myjkę ciśnieniową. Okazuje się, że model mogliśmy mieć porządny za małe pieniądze. Co prawda nasz "chińczyk" działa sprawnie i nie narzekamy, ale czasem brakuje ciśnienia. Niemniej jednak mąż używa nawet w garażu do mycia silników i się sprawdza. Marki niestety nie pamiętam, koszt 170 zł.

 by tuulate

Marka Lavor nie jest tak znana jak Karcher, ale ja muszę powiedzieć, że produkty, jakie sprzedaje, też są warte zakupu. Do tego są znacznie tańsze od tych drugich, a czasem mają coś ciekawego też do zaproponowania. Chociaż wiadomo, że jakość wykonania będzie niższa. No coś za coś musimy mieć. Nie wszystko na raz 😉 .

 by rysiek

Mam karchera k5 i do elewacji i samochodu super, ale do kostki słabo się nadaje niestety. Sama myjka ergonomiczna i bardzo wygodna wąż i pistolet jest ok, na złączach nie cieknie, osprzęt natomiast już gorzej. Rotacyjna po kilku miesiącach działa jak chce, płaska już w koszu, pianownica taka sobie, lance dodatkowo kupiłem i dramat- za każdym razem zostaje takie żółte coś w pistolecie i trzeba to wydłubać. Ogólnie spodziewałem się czegoś więcej. Mam odkurzacz karcher sucho/mokro bajka do wszystkiego, nawet dywany piorę, myjka do okien też super. W tym roku myślę spróbować k7. Jeżeli chodzi o cenę to nie najgorzej, biorąc pod uwagę super serwis.

 by mechanik

Stanley to jest producent wielu elementów wyposażenia warsztatów, nic więc dziwnego, że i swoje myjki ciśnieniowe wypuszcza. Nie miałem przyjemności pracować z nią, ale myślę, że będzie jedną z lepszych. Cenowo piszecie, że bardzo droga i to się może zgadzać, marka zawsze się ceniła. A jestem mechanikiem, to coś o tym wiem.

 by riutal522

No co ja mogę powiedzieć, ranking fajnie napisany, widać, że się do niego przyłożyliście. I najlepsze jest to, że niektóre modele są ponadczasowe od lat, jakby unowocześnione wcale nie były lepsze. Wydaje mi się, że podobne zdanie mają nie tylko osoby z takim doświadczeniem jak ja, ale nawet laicy.

 by Oluś

Jak widzę karcher jest na topie bo każdy sobie ją chwali, i szczerze to też uważam że Karcher jest niezawodny. Mamy od dwóch lat i czy to nawet jak czyszczę kostke po zimie daje sobie rade na spokojnie by wyczyścić nawet między kostką. Mąż do mycia auta używa, myje tym też elewację domu.

 by gooter

Powiem Wam, że Karcher strasznie staniał. Kiedyś to był sprzęt nie do kupienia, a dzisiaj można mieć go za dużo mniejsze pieniądze. Łatwo też na wspominanym przez Was Allegro dostać na malutkie raty, to pewnie sprzedaż się zwiększyła. Chociaż trzeba powiedzieć, że podróbki też stały się popularne.

 by Andrej15

Myjka ciśnieniowa to urządzenie, które sprawdzi się zarówno w przypadku profesjonalnych, jak i domowych zastosowań. Przydaje się w sytuacjach, gdy niezbędne jest precyzyjne oczyszczenie większych powierzchni. Pozwala na szybkie i niemal bezwysiłkowe mycie. Nie musimy wykorzystywać przy tym siły rąk.

 by Jozefo1970

My też mamy w domu myjkę z Karchera i jesteśmy zadowoleni z wyboru. Bez problemu sobie radzi z myciem samochodu, kostki brukowej, gdzie doskonale poradzi sobie z mchem, a nawet elewacji. My w zeszłym roku kupiliśmy i jest na prawdę dobrej jakości.

 by Tomcio

Ja mam myjkę z Karchera. No, na pewno ułatwiła ona mycie samochodu, czyli podstawowe zadanie spełnia bez zarzutu. Taką myjką ciśnieniową idealnie umyjesz auto ,kostkę brukową na podjeździe czy np. narzędzia ogrodnicze. ja jestem zadowolony.

 by blaskinka

Teraz to myjka ciśnieniowa do wszystkiego dosłownie jest. I można ją wykorzystać na co dzień w myciu okien czy nawet kanap, jeśli ma końcówkę piorącą, a do tego posłuży do obmycia nawet chodnika, oczywiście z odpowiednim preparatem. U nas to najczęściej myjemy nią samochód, ale też elewację, kiedy widzimy, że kafelki straciły blask.