Firma Husqvarna oferuje szeroką gamę kosiarek i traktorków ogrodowych. Wszystkie maszyny są niezwykle użyteczne dla wszystkich rodzajów ukształtowania terenu. Zapewniają wydajną pielęgnację trawnika. Ponadto idealnie wykonają różne zadania dotyczące pielęgnacji Twojego ogrodu. Niezależnie od wybranego modelu kosiarki Husqvarna zapewniają niebywały poziom komfortu i wydajności.

Firma znana jest przede wszystkim z dobrej jakości produktów i dlatego Husqvarna kosiarki mają taką dobrą opinię na rynku

Każdy, kto szukał dobrej kosiarki, z pewnością słyszał o marce Husqvarna. Firma istnieje na rynku od ponad trzydziestu lat. Oferuje tradycyjne kosiarki pchane, kosiarki samojezdne, traktorki ogrodowe oraz kosiarki automatyczne. Pierwszą rzeczą, którą musi określić potencjalny nabywca kosiarki, są jego indywidualne potrzeby. Przy podejmowaniu takiej decyzji musi być brany pod uwagę stan, rozmiar oraz nachylenie trawnika. Ważna jest również częstotliwość koszenia. Husqvarna oferuje skuteczne i dobre jakościowo typy kosiarek. Spośród wielu przydatnych funkcji, warto przede wszystkim wyróżnić przednie koła, które pozwalają na idealne hamowanie i zmianę prędkości koszenia. Tylne koła pozwalają na doskonałe kontrolowanie kosiarki podczas koszenia trawy na wniesieniach. Oprócz tych standardowych opcji sterowania Husqvarna zapewnia opcję przegubowego układu kierowniczego, który pozwala na łatwe cięcie trawy. Natomiast funkcja mulczowania pozwala na uzyskanie dobrej jakościowo ściółki. Wszystkie kosiarki Husqvarna wyposażone są w doskonały silnik. Urządzenia znajdują się w atrakcyjnej i przystępnej cenie. Oprócz standardowych pchanych i samojezdnych kosiarek, Husqvarna oferuje również kilka modeli kosiarek, które są dość unikalne. Możemy tutaj zaliczyć m.in. linię traktorków ogrodowych, które doskonale radzą sobie również z wyższą trawą. Takie modele zawierają szereg szczególnie przydatnych funkcji, jak dobrze zaprojektowana regulacja wysokości koszenia, transmisja hydrostatyczna, mulczowanie oraz oczywiście silnik Briggs&Straton. Każdy, kto jest, albo bardzo zajęty, albo po prostu leniwy, z pewnością zainteresuje się automatyczną kosiarką marki Husqvarna. Firma oferuje bezpłatną pomoc techniczną. Wyróżnia się także imponującymi gwarancjami. Ponadto Husqvarna oferuje szereg pomocnych akcesoriów.

Kosiarka Husqvarna ma nieskazitelną opinię

Wszystkie kosiarki firmy Husqvarna w 2024, wyróżniają się potężnym silnikiem, dobrym systemem cięcia, doskonałą zwrotnością, dobrą konstrukcją, niezwykłą wytrzymałością i jakością. Wszystkie modele znajdują się również w bardzo atrakcyjnej cenie. Kosiarka Husqvarna jest jedną z najczęściej wybieranych w Polsce. Cieszy się nieskazitelną opinią od wielu lat. Kosiarki Husqvarna są bez wątpienia jednymi z najlepszych modeli tych maszyn, które można znaleźć obecnie na rynku. Ta firma funkcjonuje w branży już od dłuższego czasu i jest znana ze swojego niezwykłego profesjonalizmu. Szczególnie jeśli chodzi o wprowadzenie innowacji cięcia krawędzi, która ogromnie upraszcza koszenie trawy. Husqvarna oferuje szeroką gamę kosiarek, ale jest znana ze swoich maszyn z napędem własnym.

kosiarkaJedną z ciekawych kosiarek, którą chcielibyśmy zaprezentować jest Husqvarna R 152SV. To mocna, wszechstronna kosiarka, posiadają dużą wydajność cięcia. Posiada szeroki, solidny, stalowy pokład. Kosiarka napędzana jest silnikiem Briggs&Stratton, o wysokiej wydajności i funkcji łatwego startu. Do innych udogodnień możemy z pewnością zaliczyć: niezwykle wydajny system TrioClip i solidne koła z łożyskami kulkowymi. Model ten posiada również napęd bezstopniowy zapewniający maksymalny komfort jazdy i wydajności cięcia. Warto pamiętać, że funkcja TrioClip polega na trójstopniowym systemie koszenia w jednej maszynie. Możemy do niego zaliczyć: funkcję zbierania, BioClip® i wyrzut boczny.

7021PInnym interesującym modelem jest m.in. pchana kosiarka 7021P. Ta wydajna kosiarka pchana posiada zwartą konstrukcję, co ułatwia manewrowanie w ciasnych przestrzeniach. Posiada także trzy systemy cięcia: gromadzenie, mulczowanie oraz wyrzut boczny. Z kolei jej uchwyt pozwala na łatwe przechowywanie i transport. Natomiast podwójne łożyskowane koła zapewniają płynną pracę oraz niezwykłą trwałość. 7021P oferuje również 4-punktową (9 pozycji) regulację wysokości cięcia. Dzięki temu z pewnością łatwo skosisz każdy trawnik.
Kosiarki Hover używają poduszki amortyzującej koszenie i są wyjątkowo łatwe w manewrowaniu. Są idealne, jeśli chcesz skosić strome zbocza lub obszary, które są trudne do osiągnięcia, np. wokół krzewów i drzew ozdobnych. Natomiast ręczne kosiarki do trawy są idealne dla mniejszych trawników. Są one przeznaczone do obsługi nawet wysokiej trawy.

Kosiarki spalinowe Husqvarna są to flagowe urządzenia tego producenta

husqvarna lc146sSamobieżne kosiarki są idealnym wyborem, jeśli trawnik jest średniej wielkości. Są one uniwersalne i wytrzymałe, bez względu na to, jak chcesz kosić. Jednym z ciekawych modeli jest Husqvarna LC146S. Ta kosiarka z własnym napędem, jest bardzo łatwa w użyciu. Nadaje się idealnie do mniejszych trawników. Wyposażona została w solidnie tnący, stalowy pokład i ergonomiczny, miękki uchwyt. Do innych udogodnień tej kosiarki możemy z pewnością zaliczyć: TrioClip, centralną regulację wysokości koszenia oraz solidne koła z łożyskami kulkowymi. Wyposażona została w silnik Briggs&Stratton. Szerokość cięcia wynosi 46 cm.

LB 548SKosiarki do trawy z przednim napędem koła dają dodatkową przyczepność i siłę, jeśli powierzchnia jest wilgotna, nierówna lub chropowata. Możliwe jest również, aby włączyć kosiarkę, gdy silnik jest jeszcze uruchomiony, po prostu unosząc przednie koła z ziemi. LB 548S e to solidna i wytrzymała kosiarka przeznaczona do codziennego użytku profesjonalnego. Model jest samo napędowy, z lepszym napędem na przednie koła dla optymalnej obsługi i ma niezawodny i skuteczny silnik Honda GCV z funkcją łatwego startu. Obudowa odlana ze stopu siluminu charakteryzuje się największą trwałością i wytrzymałością na uderzenia i ścieranie. LB 548S e jest również wyposażony w ergonomiczny uchwyt i boczną regulację, zawierają skuteczny system tłumienia drgań. Posiada następujący model koszenia: BioClip®. Szerokość cięcia wynosi 48 cm. Posiada centralną regulację wysokości koszenia oraz anty-wibracyjny uchwyt.

koszenie trawnika Natomiast Husqvarna LB 553S jest wiarygodną i dobrej jakości kosiarką, przeznaczoną do intensywnej, profesjonalnej pracy. Projekt koncentrował się na osiągnięciu jak najlepszych warunków ergonomii dla operatora i najwyższych wyników cięcia, nawet w deszczową pogodę. Szerokość cięcia wynosi 53 cm, a centralna regulacja wysokości koszenia jest sprężynowa i pozwala na prostą regulację. Napęd przedni tej kosiarki zapewnia użytkownikowi optymalną obsługę. Wyróżnia się także lekkimi kołami wykonanymi z aluminium, z podwójnymi łożyskami kulkowymi i gumowymi oponami. LB 553S e posiada silnik Honda OHC z funkcją łatwego startu. Jest również wyposażona w niezwykle ergonomiczny uchwyt i boczną regulację, zawierającą skuteczny system tłumienia drgań. Posiada następującą metodę koszenia: BioClip®.

Najtańszą propozycją jest kosiarka Husqvarna LC 153.

LC 153SMożemy wyróżnić dwa typy tej kosiarki: LC 153 S (model samobieżny) oraz LC 153 V (model z napędem na przednie koła). Wspomniany wyżej model LC 153 S jest wszechstronny i idealnie nadaje się nawet do dużych powierzchni. Wyposażony został w szeroki, solidny i stalowy pokład i niezwykle ergonomiczną rękojeść soft-grip. Wspierany jest przez silny silnik Briggs&Stratton. Inne udogodnienia to: TrioClip, centralna regulacja wysokości koszenia oraz solidne koła z łożyskami kulkowymi. Szerokość cięcia wynosi: 53 cm. Posiada 7 stopniową regulację wysokości koszenia. Znajdują się tu aż trzy różne systemy koszenia: zbieranie, mulczowanie (BioClip®) oraz wyrzut boczny. Posiada wygodny, ergonomiczny uchwyt z wyściełaną rękojeścią oraz zgrupowanymi, poręcznie ustawionymi dźwigniami sterowniczymi. Wyposażony został w podwójne koła z łożyskami kulkowymi. Umożliwia płynną jazdę i większy komfort, nawet po wielu latach użytkowania. Ponadto mocny silnik Briggs&Stratton posiada funkcję łatwego startu.

Husqvarna LC 153VNatomiast kosiarka LC 153 V z własnym napędem, wyróżnia się dużą pojemnością i idealnie nadaje się do dużych powierzchni. Wyposażony został w szeroki, solidny i stalowy pokład oraz niezwykle wytrzymały silnik Honda z niebywale przydatną funkcją łatwego startu. Duże tylne koła umożliwiają łatwe manewrowanie. Do innych udogodnień możemy na pewno zaliczyć: TrioClip, napęd bezstopniowy oraz bardzo duży kolektor. Posiada układ napędowy samojezdny, o zmiennej prędkości. Metody cięcia są tutaj następujące: 3 w 1: do mulczowania/torba z tyłu/wyrzut boczny. Szerokość cięcia w tym przypadku wynosi: 53 cm. Wyróżnia się również łatwą w regulacji prędkością jazdy w zależności od potrzeb i stanu trawnika. Z kolei bardzo duże tylne koła pozwalają na łatwą regulację kosiarki. Natomiast bardzo duży kolektor sprawia, że ta kosiarka dobrze nadaje się do nieco większych trawników.

Bardzo popularnym produktem jest kosiarka spalinowa z napędem LC 348 V.

kosiarka spalinowaLC 348 V to kosiarka jednoosiowa, która zapewnia fantastyczne cięcia i świetnie wyglądający trawnik dzięki technologii AFTech ™. Tarcza tnąca jest zaprojektowana do tworzenia przepływu w górę, podczas obracania się. Ten strumień powietrza unosi trawę, aby równo skosić trawnik. Następnie strumień powietrza transportuje skoszoną trawę poprzez rynnę do kolektora. Natomiast bardzo sprawny kolektor pozwala na koszenie przez długi czas bez przerwy. LC 348 V posiada trwałą prędkością, dzięki temu służyć Ci będzie przez wiele lat. Oferuje także AutoWalk ™ 2 dla ergonomicznej i niezwykle wygodnej kontroli prędkości. Ten model kosiarki został wyposażony w wytrzymały silnik Briggs&Stratton z funkcją łatwego startu. Wyróżniamy tutaj następujące metody cięcia: gromadzenie/tylny wyrzut. Zaś szerokość cięcia w tym przypadku wynosi: 48 cm. Pokład tnący został wykonany z jednego kawałka prosto z linii tłoczenia, co oznacza, że nie posiada żadnych elementów spawanych. To pozwala na wysoką sztywność skrętną, tolerancję i trwałość, a także solidność w działaniu.

Produktem premium są traktorki Husqvarna

Traktorki Husqvarna wyposażone są w pedały, które pozwalają na łatwe sterowanie obiema rękami. To daje komfort i kontrolę przy jednoczesnym zapewnieniu bezpiecznej pracy. Poradzą sobie z każdym rodzajem trawnika. Wybierasz jeden z trzech systemów cięcia – zbieranie, mulczowanie (BioClip) lub wyrzut boczny – można zapewnić dobre wyniki koszenia. Bez problemu skoszą też trawę wokół krzewów i drzew ozdobnych. Dzięki unikalnej technologii kierownicy można łatwo wyciąć trawę wokół przeszkód wszelkiego rodzaju. Takie traktorki cechują się też pełną zwrotnością. Pozwalają również na łatwą konserwację. Prosto jest je utrzymać przez długie lata w dobrym stanie. Ostrza tnące mogą być szybko usunięte i zastąpione bez użycia jakichkolwiek narzędzi (tylko wybrane modele). Oznacza to szybką i bezpieczną obsługę noża – i ostre ostrza powodują błyskawiczne cięcie nawet wysokiej trawy. Traktorki firmy Husqvarna cechują się zwiększoną trwałością i odpornością na korozje. Szeroka gama osprzętu zapewnia, że są to uniwersalne narzędzia pracy i przydatne przez cały rok. Mogą być również wyposażone m.in. w przyczepy, lemiesze do odśnieżania, miotły i wiele innych przydatnych akcesoriów.

Zdecydowanie kosiarki Husqvarna jest to dobry, jakościowy wybór

Szukasz perfekcyjnej kosiarki? Wybierz jeden z wielu modeli Husqvarna, które zapewni doskonałe efekty koszenia. Wszystkie kosiarki marki Husqvarna są niezwykle skuteczne i zapewniają doskonałą ergonomię. Bez względu na to, czy wybierzesz model z jedną lub zmienną przekładnią, możesz oczekiwać niezawodnego działania dostosowanego w pełni do Twoich aktualnych potrzeb. Twoja kosiarka Husqvarna zapewni niezwykły komfort koszenia (bez żadnych urazów i nadwyrężenia mięśni) i jednocześnie bliski kontakt z naturą. Kompaktowa obudowa daje doskonałą zwrotność, a uchwyty tłumią skutecznie drgania. Dzięki temu każda kosiarka Husqvarna zapewnia niezwykle ergonomiczną obsługę. Solidne ramy i skomplikowane szczegóły oznaczają także większą trwałość i łatwość konserwacji kosiarki Husqvarna.

Firma Huqsqvarna oferuje niezwykle szeroką gamę z 2024 kosiarek z różnymi metodami cięcia. Dlatego z powodzeniem poradzą sobie z każdym rodzajem trawnika. Ponadto znajdują się w atrakcyjnej i przystępnej cenie. Z pewnością znajdziesz kosiarkę Husqvarna dostosowaną do Twoich aktualnych potrzeb.