Generalnie informacje o Kosiarkach spalinowych z silnikiem Honda

W ogrodnictwie najważniejsze jest korzystanie ze sprawdzonych marek oraz narzędzi, które bez problemu będą działać dłużej niż jeden sezon. Ludzie szukają różnych narzędzi, które pomogą im zadbać o ich ogródki oraz tarasy za domami. Jeśli chodzi o dobór dobrej kosiarki w 2024, to ludzie zwracają uwagę na różne cechy produktu. Dlaczego jednak Honda jest taka popularna i cenowo jedna z najdroższych narzędzi? Powodów jest wiele, ale najważniejszym jest oczywiście jakość. Dlaczego? Dzięki sprawdzonym produktom, mamy pewność, że wszystko, z czego korzystamy, spełni nasze oczekiwania i nigdy nas nie zawiedzie. Co w takim razie sprawia, że Kosiarki spalinowe z silnikiem honda są tak jakościowe? Otóż Honda to ogromny koncern, który zajmuje się produkcją silników do przeróżnych maszyn, w tym oczywiście do kosiarek spalinowych. Przedstawicielem koncernu w Polsce oraz innych krajach europejskich jest firma Arier Power Equipment i to właśnie od nich będziemy kupować Kosiarki spalinowe z silnikiem honda, gdyż to właśnie oni dostarczają na rynek ogrodniczy najlepsze sprzęty, które pomagają nam w codziennych czynnościach. Produkty Hondy cechują się niezawodnością, cichą pracą oraz stosunkowo bogate wyposażenie z wystarczającą mocą. Jeśli jednak chcecie dowiedzieć się więcej o produktach, ich dobre strony, zalety, a także wady.

Najlepsze Kosiarki spalinowe Honda – krótka lista propozycji

Wygląd
NazwaKategoria cenowaMocWaga kgInformacje dodatkoweOpinia (0-5)
Honda hrg 466 skep
Droga160 cm3/ 5,5 KM31.5Z napędem, Szerokość robocza 46 cm, pojemność kosza 55 L, regulacja wysokości 6 stopni mm 20-70, zużycie pal max 0,53l/h4.6 

Sprawdź Cenę


Honda Hrx 537 VkeBardzo Droga 190 cm3/ 5 KM40.1Z napędem, Szerokość robocza 53 cm, pojemność kosza 88L, regulacja wysokości 7 stopni mm 20-1014.9 

Sprawdź Cenę


Honda hrg 465C PD
Droga160 cm3/ 5,5 KM31.5Z napędem, Szerokość robocza 46 cm, pojemność kosza 55 L, regulacja wysokości 6 stopni mm 20-70, zużycie pal max 0,53l/h4.5 

Sprawdź Cenę


Kosiarka Honda HRG 466 skex – oferta, którą powinniście wziąć pod uwagę

Honda hrg 466 skep to model, który charakteryzuje się głównymi zaletami producenta. Mowa tu oczywiście o ekonomicznym i cichym silniku, która zagwarantuje niezawodność na lata. Cena hrd 466 skep wynosi w najtańszych sklepach 2000 PLN, ale znajdą się również oferty za 2500 PLN, gdzie znajdziemy dodatkowe wyposażenie wspomniane powyżej.

Zalety:

 • Cicha praca
 • Ekonomiczny tryb
 • Zestaw do mulczowania

Wady:

 • Cena
 • Dla niektórych mały kosz

A może wolicie kosiarki spalinowe honda bez napędu? Czyli Honda HRG 465C PD

Honda HRG 465C PD to jeden z najciekawszych produktów, jakie Honda nam oferuje. Dzięki swojej wytrzymałości, polecana jest dla nawet najmniej ostrożnych użytkowników. Znamy historie, gdzie, niektórzy klienci byli bardzo nieostrożni podczas korzystania z kosiarki spalinowe honda bez napędu i jak pewnie się domyślacie, opuścili ją na ziemie. Jednakże, dzięki wytrzymałym elementom, z których Honda HRG 465C PD została stworzona oraz niskiej ceny, jest to wyśmienita okazja dla każdej osoby, zainteresowanej sprawdzoną marką.

Zalety:

 • Niska cena jak na kosiarki firmy Honda
 • Bardzo wysoka wytrzymałość
 • Niezawodność oraz prostota w obsłudze

Wady:

 • Niska moc, niewystarczająca dla profesjonalistów
 • Głośna praca

Najlepsza kosiarka spalinowa honda z napędem, czyli Honda HRX 537

Cztery tysiące złotych za kosiarkę z napędem? Jeżeli zależy wam na jakości i nie przywiązujecie tak dużej uwagi do ceny, tak jak ja, to powinniście spojrzeć na produkt marki honda hrx 537. Dlaczego? Otóż model ten dostępny jest od 4000 złotych i przeznaczony jest on dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy cenią sobie jakość, niezawodność, oraz markę. Hrx 537 to najlepsza oferta dla każdego, kto chce bez żadnego problemu zadbać o swój ogródek i cieszyć się niesamowitą jakością koszenia trawy. Jakie zalety hrx 537 ma? Przeczytajcie poniżej!

Zalety:

 • Duża, zaskakująca moc kosiarki
 • Pojemny kosz
 • Dodatkowe akcesoria oraz zamienniki

Wady:

 • Cena
 • Cięższe w serwisowaniu

Kosiarki spalinowe honda, co mają nam do zaoferowania w 2024

Powodem, dla którego szukacie kosiarek spalinowych z silnikiem Hondy jest bardzo prosty. Tak samo jak ja, zdaliście sobie sprawy, że za jakość trzeba płacić. Żaden producent, który ceni sobie swój czas i swoje umiejętności nie zaoferuje wam swojej usługi w niskiej cenie. Sam się o tym przekonałem wiele razy. Jeżeli jesteście tacy jak ja i pragniecie korzystać z narzędzi ogrodniczych dłużej niż jeden sezon i nawet po kilku latach z uśmiechem wracać do kosiarki, to powinniście zwrócić uwagę na kosiarki spalinowe honda. Co sprawia, że są one tak popularne? Poniższa lista przedstawia mocne i słabe strony produktów Honda!

Kosiarki Spalinowe Hondy – zalety

 • Niezawodność – w skrócie warto zwrócić uwagę na wytrzymałość kosiarek honda. Ciężko je zniszczyć, nawet przy ekstremalnym użytkowaniu klienci byli zadowoleni z wyników, jakie Hondy osiągały.
 • Wyposażenie – kolejnym plusem kosiarek firmy Honda jest ich dodatkowe wyposażenie oraz akcesoria. Producenci wiedzą, czego konsumenci potrzebują i dlatego starają się rozwijać dodatki wprowadzane do swoich kosiarek, co daje bardzo pozytywne efekty.
 • Komfort pracy – prawie każda kosiarka firmy honda jest cicha, bezproblemowa, a jej serwis jest bardzo prosty i miły w obsłudze. Dzięki temu aspektowi jesteśmy pewni, że spędzimy miło czas pracując z kosiarką spalinową z silnikiem Hondy.
 • Wsparcie producentów – jest to bardzo ważny czynnik, który tylko poprawia ogólny wygląd firmy. W przypadku konieczności wymiany części bądź oddania kosiarki do naprawy, otrzymamy najlepiej zorganizowaną pomoc, która to w niewielkim odstępie czasu naprawi wszystko, o co poprosimy oraz pozbędą się każdego problemu.

Kosiarki Spalinowe od Hondy – wady

 

 • Cena – tak jak już wspomniałem powyżej, za wygodę, jakość i markę trzeba płacić. Cena za średniej jakości kosiarki spalinowe honda jest o wiele wyższa, niż cena najlepszych kosiarek firm mniej popularnych. To pokazuje jak wiele trzeba zapłacić, aby cieszyć się taką kosiarką.
 • Moc silników – o ile kosiarki Hondy nie są gorsze pod tym względem od konkurencji, to jednak profesjonaliści niekiedy narzekają, że brakuje im mocy w kosiarkach spalinowych Hondy. Jednak, nie jest to argument, który powinien przemawiać do klientów szukających urządzenia domowego.

Kosiarka z silnikiem spalinowym Honda oraz jej niezawodność

Jak już wspomniałem powyżej, niezawodność tych maszyn jest pierwszym powodem, dla którego warto zwrócić uwagę na te interesujące modele. Producenci na każdym kroku wychwalają swoje Hondy właśnie niezawodnością. To pewnie dlatego, że zastosowane w większości modelów aluminiowych elementów oraz solidnych i ekonomicznych silników sprawiło, że awaryjność tych kosiarek jest bardzo rzadka, a co za tym idzie nie musimy się martwić o ich naprawę. Kosiarka z silnikiem spalinowym Honda może z pewnością poszczycić się dobrą oceną za niezawodność. Z powyższych powodów ocena 5/5 nie powinna nikogo dziwić.

Star Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 Full Star Icon Small 80x80 Full

A jak z cenami? Kosiarki z silnikiem spalinowym Honda oraz ich wycena

Niestety, w tym momencie wiele osób może zrezygnować z dalszego czytania artykułu, a to z bardzo prostego powodu. Nie każdego stać na wydatek rzędu dwóch – trzech tysięcy, kiedy są firmy, które oferują kosiarki z podobnymi specyfikacjami za znacznie mniej, bo nawet za 1500 PLN. Głównym powodem, przez który ceny się tak drastycznie różnią, jest oczywiście marka. Jak wiecie, nie płacimy jedynie za dobry silnik i dobre wykonanie. Sam serwis, wsparcie urządzeń, oraz historia silników Hondy kosztuje, dlatego tyle właśnie te urządzenia kosztują. Najtańsze modele hondy zaczynają się od 1700 PLN, a najdroższe kosztują ponad 3000 PLN. W tym zakresie ocena to 3/5, gdyż inne, równie popularne marki są jeszcze droższe, a jakościowo nie różnią się prawie niczym od Hondy.

Star Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 Full Star Icon Small 80x80 EmptyStar Icon Small 80x80 Empty

Kosiarki spalinowe Hondy pod względem dodatkowego wyposażenia

W tym przypadku ludzie zwrócili uwagę na przeróżne zestawy, jakie oferują producenci. Mowa tu głównie o zestawach serwisowych, olejach silnikowych, filtrach powietrza oraz rzeczach częściej używanych przez konsumentów jak na przykład kosze na trawę, deflektory wyrzutu tylnego oraz zestawy pozwalające nam na mulczowanie. Pokazuje to różnorodność akcesoriów, które możemy dokupić dla naszych kosiarek. Warto zauważyć, że pod tym względem Honda wyróżnia się na tle konkurencji, gdyż oferuje bardzo dużo wyposażenia dodatkowego. Oczywiście, ich cena nie jest niska, ale jest to spowodowane marką oraz jakością wykonania. Pomijając ten mankament cenowy, oceniamy ofertę bardzo dobrze, dlatego akcesoria, które Kosiarki spalinowe Hondy mogą używać, zostały ocenione na 4.5/5

Star Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 Empty

Kosiarka spalinowa honda opinie – co dokładnie mówią inni

Zdania użytkowników są w większości pozytywne. Cenią sobie oni długotrwałą pracę tych maszyn, ich niską awaryjność, cichą pracę, ekonomiczność oraz oczywiście wsparcie od serwisu. Jednak jak pewnie się domyślacie, są osoby, które negują wytrzymałość oraz niezawodność tych maszyn. Ponadto, cena również odstrasza wielu potencjalnych klientów, co pomimo tego  daje ocenę za Kosiarka spalinowa honda opinie w postaci 5/5.

Star Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 Full

Kosiarki Spalinowe Honda Opinie ludzi z 2024 roku, którzy korzystają z tych kosiarek na co dzień

To już wszystko, co dla was dziś przygotowałem. Jak zapewne wiecie, ta strona ma za zadanie doradzić wam jaką kosiarkę wybrać, przedstawić pozytywne strony, jak i wady wszystkich modeli. Wybrałem trzy szczególne egzemplarze, ponieważ chciałem wam pokazać różnice nie tylko w cenie, ale również w metodzie użytkowania oraz przeznaczeniu danych kosiarek. Tak jak wspomniałem wyżej, wszystko, co zostało przedstawione powyżej, jest autorstwa sprawdzonego dealera, który dostarcza nam kosiarki z silnikami Hondy. Oznacza to, że dostaniemy najwyższą jakość, a to oznacza że trzeba za to zapłacić. Przecież przy kupnie Merceda, BMW, Toyoty, czy innego luksusowego samochodu nie patrzymy tak na cenę, co na jakość wykonania. 

Jednakże, jest pewna rzecz, na którą wszyscy zwracają uwagę i mamy tu na myśli Kosiarki Spalinowe Honda – Opinie. To właśnie przez recenzje innych użytkowników możemy zdecydować się czy ten model jest dla nas, czy może będziemy musieli z niego zrezygnować. Jednakże, wszystkie oferty, które opisałem powyżej oraz najważniejsze wady i zalety prezentują prawdziwy wygląd oraz sposób użytkowania danego modelu. To tylko pokazuje jak różnorodny wybór Honda nam daje i czego możemy się spodziewać po ich silnikach. Jeszcze nigdy nie usłyszałem, żeby ktoś narzekał na niezawodność silników tego producenta lub miał problemy z serwisem. Honda znana jest jako jeden z najlepiej zorganizowanych serwisów i nie ma możliwości, że nie otrzymacie stosownego wsparcia!

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Trawnik Marzeń
Average rating:  
 10 reviews
 by bajobaj

Mówcie mi, mówicie, ale ja i tak wiem, że Honda nie ma różnorodnych kosiarek, a dosłownie kilka flagowych modeli. No, ale z drugiej strony, mają tak dobre kosiarki, że po co ulepszać już coś, co jest naprawdę dobre? Wydaje mi się to niepotrzebne. Sama mam na oku właśnie kosiarkę Hondy, jest w pobliskim sklepie, ale nie wiem, cena na razie mnie odstręcza (mają ogromny narzut) .

 by mostera

Kiedyś kolega miał Hondy właśnie kosiarkę, ale po jednej kradzieży (szybko odzyskał, bo tylko on na wsi taką miał) i drugiej próbie kradzieży, odsprzedał komuś z miasta. Był z niej mega zadowolony, ale mówił, że skoro kogoś w oczy gryzło to, co miał, to wolał odsprzedać, niż na poniewieranie ją skazać. Tak szanował ten produkt.

 by finkaminka

Nie myślałam, że marka Honda ma też swoje kosiarki, muszę je pokazać mojemu partnerowi. Może właśnie coś takiego kupimy, na pewno będzie to miało moc. Jak sami piszecie, główną ich zaletą jest tylko cena, także jak ktoś nie musi się tym ograniczać, to te kosiarki niemal wad nie mają. I to mi się podoba.

 by Greg

Co do mocy ze mala mozna polemizowac – Honda (chyba jako jedyna) podaje moc (tzw pracy) czyli zalozone wydechy, filtry, przekladnie itp itd wg najnowszej normy SAE J1349, gdzie inni podaja moc (nominalna) czyli bez tego wszystkiego w warunkach laboratoryjnych ?
Takze nie zgodze sie ze inne firmy oferuja to samo w nizszej cenie – na papierze – a jak pozniej z bezawaryjnoscia? silniki Honda dzis sa uwazane za najlepsze, zaraz za nią B&S, do tego przekladnia – w tych tanszych najczesciej wykonana z tworzyw – padaja czesto zaraz po gwarancji a koszt nowej to najczesciej polowa kosiarki ?

 by fundament

Honda od zawsze miała swoje dobre samochody, miałem nawet jeden czy dwa, więc na pewno z kosiarkami bym też spróbował, ale jak sami piszecie, są one drogie. To też niewiele osób je kupuje, bo dziś dla nas cena jest naprawdę sporym wyznacznikiem. A gdzie się takie elementy w razie co serwisuje? Możecie mi powiedzieć?

 by JAN

Jakiś czas temu kupowałem sobie nową kosiarkę spalinową. I znacznie większa wygoda niż elektryczna ( która była dość słaba, no i trzeba było ciągle kombinować z kablem – raz prawie go nie przejechałem).
Polecam szczególnie firmę Honda dla mnie najlepsza. Duża moc, sama kosiarka również porządnie wykonana, zdecydowanie na duży teren.

 by tun258

Zasadniczo Honda to marka sama w sobie, ale że też chciało się autorowi artykułu oceniać te, można rzec, bestsellery. Nie dziwię się z kolei ocenom cen, bo jednak są to kosiarki droższe, ale za to naprawdę porządne. Silniki mają mocne, ale też dobrze się je prowadzi. Jeśli ktoś nie patrzy na koszty, to na pewno te 3 modele są warte rozważenia.

 by brekerka

Dokładnie, te kosiarki są zarąbiste. Nie dość, że mocne, to dobrze się je prowadzi, a do tego marka znana. Co przekłada się na odpowiednio skoszony trawnik. Czasem nawet i dziecko może coś takiego poprowadzić, ale pod nadzorem rodziców, bo te maszyny mają sporą moc. Możecie się zdziwić, jak wielką.

 by Heniu@@

Można powiedzieć iż jest to mercedes wśród kosiarek. Jak każdy mercedes, trochę kosztuje, ale uważam iż wart jest wydania tych pieniędzy. Otrzymujemy bowiem produkt, który został stworzony na lata – solidnie wykonany, nie mający nic wspólnego z dalekowschodnimi wynalazkami kosiarkopodobnymi z plastikowymi łożyskami i silnikami wytrzymującymi okres gwarancji.

 by zygrekw

Nie dziwię się ocenie wersji Hrx 537 Vke. Moim zdaniem jest to kosiarka do zadań specjalnych, nie ma dla mnie wad. To pewnie rzecz względna, ale jeśli się ją użytkuje tylko zgodnie z przeznaczeniem, w ogóle nie powinno się mieć zastrzeżeń. Wiadomo jednak, że nie zrobi niektórych rzeczy, ale jest przeznaczona do koszenia trawy, nie np.: przycinania krzaczków ;d.