Jacuzzi dmuchane ranking roku 2024 – sprawdź która propozycja będzie najwłaściwsza i czym należy się kierować przy wyborze idealnego domowego SPA!

Możliwość wypoczęcia korzystając z dobrego basenu ogrodowego, który jest wyposażony w hydromasaż, podgrzewaną wodę, a także szereg innych atrakcyjnych dodatków to z pewnością jeden z milszych dodatków, na jakie większość z osób mieszkających w domkach jednorodzinnych mogą sobie pozwolić.

Jednakże, opcji dostępnych na rynku jest sporo. Możemy przecież wybrać kompaktowe i przenośne dmuchane jacuzzi bądź też pomyśleć nad opcją całoroczną, która kosztuje sporo pieniędzy, a przy okazji zajmuje więcej miejsca. Jednakże, odpowiednio zabezpieczona i wyposażona, pozwala na spędzenie zimowego wieczoru w przyjemnej, cieplutkiej wodzie. Jak jednak wybrać dmuchane jacuzzi ogrodowe? Co powinno przykuć naszą uwagę?

Wygląd
NazwaPółka cenowaOpinia
Jacuzzi Bestway Lay-Z-Spa-4Tania4.9

Sprawdź Cenę

Jacuzzi Bestway Lay-Z-Spa-6Średnia4.8

Sprawdź Cenę

JACUZZI AVENLI NICEŚrednia4.6

Sprawdź Cenę

JACUZZI MSPA C-ST061Średnia4.5

Sprawdź Cenę

JACUZZI BestwayDroga4.4

Sprawdź Cenę

Aby pomóc w odpowiednim wyborze jacuzzi ogrodowego dmuchanego, przygotowaliśmy dzisiejsze zestawienie. To w nim uwzględniliśmy najistotniejsze kwestie, które mają za zadanie pomóc nam w wyborze idealnego produktu. Naszym celem było uwzględnienie najistotniejszych parametrów tego sprzętu, a do tego wlicza się pojemność SPA i liczba użytkowników, maksymalna temperatura wody, funkcje dodatkowe czy po prostu wytrzymałość sprzętu. Ponadto, fachowcy przyjrzeli się też akcesoriom dostępnym w zestawie.

Dmuchane Jacuzzi Hydromasaż Bestway Lay-Z- Spa 4os

Jacuzzi Lay-Z-SPA marki Bestway to wanna ogrodowa przeznaczona dla czterech dorosłych osób. Produkt ma niezwykle atrakcyjną cenę, stosunkowo niską w porównaniu do wysokiej jakości wykonania. Ponadto jacuzzi jest sprzedawane w zestawie z pokrywą termiczną chroniącą wodę przed utratą ciepła oraz zanieczyszczeniami z zewnątrz, cyfrowo sterowaną pompą (pompa głębinowa ranking), filtrem i łatami do naprawiania ewentualnych pęknięć.

Panel sterowania posiada niewielki wyświetlacz LCD i dziewięć dotykowych przycisków opisanych ikonami. Panel się unosi, a pod nim zlokalizowano schowek na napoje. Jacuzzi jest okrągłe i powstało z wielowarstwowego materiału syntetycznego, co sprawia, że ściany są elastyczne i miękkie, ale nie odkształcają się i nie zaburzają kształtu wanny podczas opierania się o nie. Ściany mają 66 centymetrów wysokości.

Średnica jacuzzi to 180 centymetrów. Wnętrze modelu jest białe, a z zewnątrz wanna jest lekko brązowa, posiada na ścianie grafikę przedstawiającą wiklinę. Po bokach, na zewnętrznej powierzchni, znajdują się mocne i wygodne uchwyty, dzięki którym z łatwością można przesunąć puste jacuzzi. Zestaw waży 28 kilogramów; w wannie mieści się do 700 litrów wody, którą można podgrzać do 40 stopni Celsjusza.

Dmuchane Jacuzzi Hydromasaż Bestway Lay-Z- Spa 6os

Kolejny model marki Bestway, tym razem jednak większy i kwadratowy – jacuzzi jest przeznaczone dla sześciu dorosłych osób. Produkt jest oferowany w atrakcyjnym pakiecie z sześcioma wymiennymi filtrami, trzyelementowym zestawem do czyszczenia, dwoma nadmuchiwanymi zagłówkami, doczepianą poręczą na napoje, opakowaniem chloru, pokrywą termiczną, zaworem, elektroniczną pompą oraz podkładem pod jacuzzi.

Wanna ma bok o długości 180 centymetrów i ściany wysokie na 66 centymetrów. Wewnątrz jacuzzi jest białe, z zewnątrz ciemnozielone. Ponadto na podłożu, po wewnętrznej stronie jest grafika przedstawiająca mozaikę. Ściany powstały z nowoczesnego materiału DuraPlus, który jest miękki, elastyczny i niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne, termiczne i światło UV. Wannę należy napełniać do 80% całkowitej pojemności, co daje około 780 litrów.

Przy takim napełnieniu woda ma 50 centymetrów głębokości. Można ją nagrzewać do maksymalnie 40 stopni Celsjusza. Puste jacuzzi waży 38 kilogramów, napełnione 807 kilogramów. Na ścianach po zewnętrznej stronie umiejscowiono uchwyty do przeciągania pustej wanny, oraz klamry służące do przypięcia osłony. Jacuzzi ma 140 dysz masujących.

JACUZZI SPA BASEN OGRODOWY AVENLI NICE 6 OSOBOWY

Model Nice marki Avenli ma okrągłą podstawę o średnicy dwóch metrów. Ściany są wysokie na 70 centymetrów, a cała wanna jest przeznaczona dla sześciu dorosłych osób. Jacuzzi jest obsługiwane za pomocą panelu wyposażonego w siedem dotykowych przycisków i mały wyświetlacz LCD pokazujący temperaturę wody. Obsługa jest intuicyjna i łatwa, ponieważ każdy przycisk opisano odpowiednią ikoną.

Wodę w jacuzzi można nagrzać do 40 stopni Celsjusza i uruchomić 140 dysz masujących. Ściany wanny są grube i posiadają dodatkowe wzmocnienie. Syntetyczny materiał, z którego powstał cały model, jest niezwykle przyjemny w dotyku i elastyczny, ale nie zapada się po oparciu na nim pleców. Ponadto jest odporny na negatywne działanie detergentów i promieni słonecznych. Wewnątrz jest biały, na zewnątrz brązowy, posiada wzór imitujący wiklinę lub rattan.

Do jacuzzi nie dołączono pokrywy termicznej, ale zestaw zawiera zestaw łat, pompę oraz zawór. Podłoga wanny jest wyjątkowo mocna, odporna na przetarcie i rozcięcie. Cała powłoka jest gładka, przez co można ją w bardzo łatwy sposób wyczyścić przy pomocy szczotki o miękkim lub średnim włosiu.

JACUZZI MSPA 6 OS DMUCHANE OGRODOWE PODŚWIETLANE

Jacuzzi MSPA wyróżnia się delikatnym, intymnym podświetleniem w ścianach. Wanna o podstawie koła ma 204 centymetry średnicy i ściany o wysokości 70 centymetrów. 138 dysz powietrznych zapewnia odpowiedni hydromasaż dla sześciu dorosłych osób jednocześnie. Wnętrze ma ładny, ciemnoszary odcień; z zewnątrz ściany są półprzezroczyste, niebieskie, co w połączeniu z oświetleniem LED daje błękitną poświatę.

Jacuzzi ma pojemność 930 litrów i podgrzewa wodę do temperatury 40 stopni Celsjusza. W zestawie jest pompa filtrująca, panel sterowania oraz pilot, zestaw łatek naprawczych, szczotka do czyszczenia, końcówka do węża ogrodowego oraz pokrywa. W urządzeniu zastosowano innowacyjny i niezwykle skuteczny system dezynfekcji światłem UVC. Dodatkowo w pakiecie jest chemia do jacuzzi w postaci wygodnych tabletek.

Wydajność pompy filtracyjnej to 1330 litrów na godzinę. Nagrzewnica ma silnik o mocy 1500 Watów, a dmuchawa powietrzna, służąca do masażu 600 Watów. Wanna stosunkowo szybko nagrzewa wodę, prawie dwa stopnie Celsjusza na godzinę. Dołączony pilot sterujący jest wodoodporny i ma osiem dotykowych przycisków opisanych ikonami oraz wyświetlacz LCD pokazujący temperaturę wody w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita.

DMUCHANE JACUZZI SPA HELSINKI 180x66cm Bestway 7OS

Na następnym miejscu znalazło się dmuchane jacuzzi, które wygląda jak drewniane. Zawdzięcza to zewnętrznej grafice imitującej ciemne, naturalne drewno, choć jest to materiał Dura Plus. Wanna jest przeznaczona dla siedmiu dorosłych osób. Jej wymiary to 180 centymetrów średnicy oraz ścianki o wysokości 66 centymetrów. Puste jacuzzi waży 39 kilogramów i można je przesuwać przy pomocy uchwytów zlokalizowanych po zewnętrznej stronie ścian.

Do przedmiotu producent dołącza pompę z panelem sterowania, filtr, zestaw łat, zawór oraz pokrywę zabezpieczającą środek jacuzzi. Podłoga modelu jest niezwykle miękka i dopasowuje się do kształtu ciała. Po wyjściu z wanny podłoże wraca do pierwotnej formy. Wzmocnione ściany również są miękkie, ale nie zapadają się pod ciężarem ciała.

Sterowanie jest intuicyjne, ponieważ panel sterowania ma dobrze opisane przyciski i mały wyświetlacz pokazujący obecną temperaturę wody. Montaż również jest łatwy i zajmuje około 20 minut. Za panelem znajduje się praktyczny schowek na napoje. Pompa grzeje wodę do maksymalnie 40 stopni Celsjusza.

Jacuzzi dmuchane Intex, a może jednak Bestway? Jeśli dalej nie wiesz na co się zdecydować, to zapoznaj się z poradnikiem zakupowym 2024!

Choć każda z wyżej przedstawionych propozycji ma w ofercie coś atrakcyjnego i wyróżniającego od konkurencji, to niestety nie możemy wybrać ich wszystkich. Każde z przedstawionych dmuchanych jacuzzi ogrodowych ma swoje wady i zalety i choć wydają się one niemal perfekcyjne, to dla indywidualnego użytkownika takie nie będą. Dlatego jeśli nasze wymagania są nieco inne bądź bardziej skomplikowane, to bardzo ważną kwestią będzie znalezienie jacuzzi ogrodowego ->ranking we własnym zakresie.

Aby to zrobić dobrze i cieszyć się z zakupu, zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z poradnikiem i wszelkimi wskazówkami, które poniżej przedstawiliśmy. To tam omówimy poszczególne aspekty i pozwolimy wam odpowiedzieć na najistotniejsze pytania jak, na przykład, jakiej wielkości powinno być jacuzzi dmuchane 6 osobowe czy też z jakich materiałów sprzęt powinien być wykonany.

Ponadto, bardzo ważne jest też uwzględnienie tego czy będzie to kwadratowe jacuzzi dmuchane czy może też okrągłe lub o innym, niestandardowym kształcie. Rzecz jasna to tylko kwestia indywidualna. Kwestią ogólną, o której wszyscy muszą pamiętać, jest maksymalna temperatura wody, jaką grzałka zagwarantuje, czas nagrzewania, a także funkcjonalność i komfort użytkowania. Nie mniej ważną rolę odegrają opinie jacuzzi dmuchanych. Sporo ciekawych informacji zaoferować nam może też: https://mojewygodnewnetrze.pl/co-nalezy-wziac-pod-uwage-instalujac-jacuzzi-ogrodowe/

Pierwsza kluczowa kwestia to wykonanie

Jak dobrze wiemy, atrakcyjny produkt to taki, który jest w stanie wytrzymać test czasu i nawet po wielokrotnym użytkowaniu dalej zachowywać swoją trwałość i jakość wykonania. Jest to szczególnie istotne decydując się na jacuzzi dmuchane, które z uwagi na swoją charakterystykę jest składane i niekiedy przechowywane w nieodpowiednich warunkach.

Co więcej, dmuchane jacuzzi mają też niekiedy mało sztywny korpus, przez co wchodząc lub wychodząc ze SPA nie czujemy się tak bezpiecznie i pewnie. Dlatego tak ważną rolę odgrywa tutaj materiał wykonania, z którego powstały elementy zewnętrzne – stykające się zazwyczaj z betonem czy kostką brukową i trawnikiem.

Wielowarstwowe brzegi, które dodatkowo pokryte zostały odpornym na ścieranie materiałem posłużą jako świetne zabezpieczenie. Rzecz jasna materiał DuraPlus czy też opcja o innej stabilnie i wytrzymało brzmiącej nazwie będzie bardzo ważnym dodatkiem i uzupełnieniem.

Dmuchane Jacuzzi Hydromasaż Bestway Lay-Z- Spa 6os

jacuzzi dmuchane bestway

DMUCHANE JACUZZI SPA HELSINKI 180x66cm Bestway 7OS

jacuzzi dmuchane opinie

Dalej, sprawdźmy pojemność i wielkość

Kolejną kwestią bardzo ważną przy zakupie basenu tego typu jest, rzecz jasna, jego wielkość. Jacuzzi musi być przede wszystkim wygodne, aby wszyscy uczestnicy mogli bez najmniejszych problemów znaleźć idealną pozycję i cieszyć się z oferowanego przez zbiornik miejsca.

Dlatego warto sprawdzić jaka jest pojemność sprzętu w litrach a także zweryfikować wymiary. Co więcej, producenci czasami wskazują zalecaną liczbę osób, która powinna korzystać z danego sprzętu. Niestety, bardzo często patrzymy wyłącznie na liczbę osób zapominając o rozmiarze.

Nawet jeśli producent gwarantuje 7 miejsc, to wymiary nieprzekraczające 160×60 cm będą wskazywać jednoznacznie, że to jest opcja sześcioosobowa, a nawet i czteroosobowa. Dlatego jeśli zależy nam na tym, aby wybrać jacuzzi dmuchane 6 osobowe, powinniśmy też przyjrzeć się wartościom takim jak pojemność czy wymiary.

Wartość pierwsza podawana jest, jak pewnie zgadujemy, w litrach. Wynosić może od 600 do nawet i 1100-1200 litrów. Nas powinny interesować jacuzzi o pojemności nie mniejszej niż 700-800 litrów. Dla sześciu osób zalecana jest propozycja powyżej 900 litrów. Natomiast jeśli chodzi o wymiary, to w przypadku jacuzzi dmuchanego kwadratowego, polecamy długość boku nie mniejszą niż 170-180 cm, a w przypadku opcji okrągłych, średnicę wynoszącą 170-180 cm.

Oprócz tego, zwróćmy uwagę na wodę

Dokładniej rzecz biorąc mowa tutaj o czasie nagrzewania i wartościach maksymalnych czy też o dodatkowych akcesoriach odpowiadających za odpowiednie przygotowanie cieczy. Wszystkie te rzeczy zależne są od funkcji, w jaki jacuzzi zostało wyposażone. Jeśli producent gwarantuje nam temperaturę maksymalną na poziomie 40 stopni Celsjusza, to z pewnością jest to produkt odpowiedni.

Warto jednak spojrzeć czy ta temperatura, jeśli będzie naszą docelową, zostanie szybko osiągnięta czy może podgrzewacz, w który Jacuzzi jest wyposażone, nie będzie w stanie szybko zagwarantować nam odpowiedniej temperatury, przez co cały proces przygotowywania SPA będzie wydłużony.

Rzecz jasna też pamiętajmy o innych funkcjonalnościach, dzięki którym ciecz znajdująca się w tym zaawansowanym basenie będzie o wiele przyjemniejsza i rzeczywiście spełni rolę SPA. Mowa tutaj o specjalnych dyszach napowietrzających, dzięki którym przebywanie wewnątrz zbiornika będzie przyjemniejsze właśnie za pomocą bąbelków. Co więcej, wypuszczają one nagrzane powietrze, a także działają masująco.

Co ciekawe, niektóre propozycje wyposażone są też w funkcję automatycznego ogrzewania, dzięki czemu elementy narażone na uszkodzenie poprzez mróz są zawsze chronione.

JACUZZI SPA BASEN OGRODOWY AVENLI NICE 6 OSOBOWY

jacuzzi dmuchane

JACUZZI MSPA 6 OS DMUCHANE OGRODOWE PODŚWIETLANE

dmuchane jacuzzi

Uwagę naszą skierować powinniśmy także na to jakie są opinie jacuzzi dmuchanych

Jak wiemy, im więcej osób zakupi dany model, tym większe prawdopodobieństwo, że będziemy mogli uzyskać wiele cennych informacji na temat urządzenia zanim wydamy swoje ciężko zarobione pieniądze. Dlatego tak ważne jest odpowiednie przejrzenie opinii i uwag innych osób i sprawdzenie czy podczas użytkowania nie dochodziło do poważniejszych problemów.

Deklaracje producenta to jedno, lecz zapoznanie się z danymi dostarczonymi przez kupujących, którzy zdążyli przetestować szereg różnych opcji i funkcji, a także zweryfikowali wykonanie i jakość działania poszczególnych komponentów to całkowicie coś innego. W ten prosty sposób możemy dowiedzieć się kluczowych informacji i wykorzystać je w późniejszym zakupie.

dmuchane jacuzzi ogrodowe

Jacuzzi dmuchane – podsumowanie rankingu 2024

Nieważne czy będzie to jacuzzi dmuchane Intex czy też opcja od Bestway czy innego producenta. W rankingu jacuzzi dmuchanych numerem jeden okazał się Dmuchane Jacuzzi Hydromasaż Bestway Lay-Z- Spa 4os z uwagi na to, że gwarantuje bardzo duże wymiary jak na 4-osobową propozycję. Co więcej, duża pojemność w połączeniu z bogatym zestawem akcesoriów, otrzymujemy tu świetny stosunek jakości i ilości gadżetów do ceny.

Rzecz jasna w przypadku potrzeby zakupu większej oferty bądź też takiej charakteryzującej się szybszym nagrzewaniem wody warto sprawdzić alternatywy podane w zestawieniu bądź też skorzystać ze wskazówek w celu znalezienia swojej idealnej propozycji.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jakie jacuzzi dmuchane wybrać
Average rating:  
 1 reviews
 by Katarzyna1809

Nigdy !!!!? Bestwsy ….firma nastawiona na okradanie klientów.Wada ukryta( uchodzi powietrze na sklejeniu) nie uznana .Jaccuzi- użytkowane 2 MSC aż zlokalizowalam gdzie uchodzi powietrze.Ida w zaparte że to wina użytkownika. Uwszajcir biorą kasę za uszkodzony sprzęt .