Kosiarka spalinowa NAC, czyli jak wybrać jakościowy produkt w przystępnej cenie!

Kosiarka spalinowa NAC, czyli jak wybrać jakościowy produkt w przystępnej cenie!

Kosiarki spalinowe z silnikiem NAC – co musisz o nich wiedzieć

Kosiarki spalinowe z silnikiem NAC – co musisz o nich wiedziećWitajcie na naszej stronie, gdzie za moment przedstawimy wam generalne informacje dotyczące kosiarek spalinowych firmy NAC. Kim jest ten producent? Co takiego oferują? Otóż firma ta od wielu lat zajmuje się produkcją sprzętu ogrodniczego, który popularny jest teraz na całą Europę. NAC, czyli New American Concept, została stworzona z myślą o osobach, które pragną najwyższej jakości urządzeń, które pomogą nam nie tylko w pielęgnacji naszego ogrodu, ale również domu i innych przybytków. Firma z siedzibą w Polsce gwarantuje nam dwuletnią gwarancję na KAŻDY produkt, jaki zakupimy, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że wytwarzają jakościowe narzędzia. Prężnie rozwijająca się firma dostępna jest również w innych krajach, głównie Europy Środkowej oraz Południowej. NAC może nas wyposażyć w różnego rodzaju kosiarki – zaczynając od kosiarek z napędem, bez napędu, a kończąc na kosiarkach elektrycznych oraz spalinowych. Kolejnym aspektem świadczącym o klasie producenta jest ogromna ilość sklepów, które mają w swojej ofercie kosiarki spalinowe z silnikiem NAC. Dostępne są one w największych dyskontach oraz sklepach, zajmującymi się sprzedażą akcesoriów budowlanych oraz ogrodniczych (mamy tu na myśli Obi, Castoramę, czy Praktiker). Firmę NAC możemy również znaleźć w setkach autoryzowanych punktów sprzedaży!

Pierwsza oferta to kosiarka spalinowa nac lp40-300-pl-gg

Urządzenie polecane dla każdego użytkownika zaczynającego przygodę z ogrodnictwem. Dlaczego? Otóż łączy w sobie wiele elementów, na którym zależy naszym czytelnikom. Po pierwsze, czterdziestolitrowy kosz gwarantuje długą, stałą pracę, dzięki czemu ograniczymy opróżnianie kosza do minimum. Kolejnym atutem, który przemawia za nac lp40-300-pl-gg jest bezawaryjność. Jest to zaprojektowany z troską o użytkownika produkt. Polecamy go dla każdego, kto szuka solidnej kosy, a nie ma ochoty wydawać więcej niż 500 zł. Co na jej temat mówią użytkownicy? Zachwalają trzy rzeczy – cenę, trwałość oraz wyposażenie. Jednakże, zdarzały się przypadki, gdzie silniki nie dawały rady na dłuższą metę.

Zalety:

 • Niska cena
 • Wysoka trwałość
 • Bogate wyposażenie

Wady:

 • Problemy z silnikiem przy ciągłej eksploatacji
Sprawdź cenę NAC lp40-300-pl-gg

Następny wybór padł na wiele droższą maszynę – kosiarka spalinowa nac ls50 575 hs.

Produkt wyceniony jest na ponad tysiąc złotych (maksymalnie widzieliśmy 1400zł). Skąd taka cena? Otóż powodem jest na pewno moc tej maszyny. Niecałe 6 koni mechanicznych (5,75) potrafi w moment wykosić niemal każdy rodzaj trawy, który stanie na naszej drodze. Co więcej, druga maszyna, którą opiniujemy, posiada jeszcze większy, bo aż 60-litrowy kosz. Kolejnymi ciekawymi elementami, które niewątpliwie wpłynęły na cenę jest aż siedmiostopniowa regulacja wysokości koszenia. Dzięki temu możemy kosić trawę na idealnie wybranej wysokości. Jeśli chodzi o opinie, to nac ls50 575 hs ma bardzo pochlebne komentarze i tak naprawdę jedynym mankamentem jest jego ogromna cena.

Zalety:

 • Bardzo wysoka kultura pracy
 • Komfort
 • Moc

Wady:

 • Cena
Sprawdź cenę NAC LS50-575-HS

NAC LP42-375 czyli dlaczego kosiarki spalinowe nac bez napędu to dobry wybór!

Jeśli chodzi o kosiarki spalinowe nac bez napędu, to z pewnością polecamy NAC LP42-375. Dokładniej rzecz biorąc warto zwrócić uwagę na silnik górnozaworowy, który nie grzeszy ilością koni mechanicznych (jedynie 3,75 KM), lecz posiada moc, która gwarantuje wszystko, czego potrzeba. Następnym dosyć ważnym aspektem jest ekonomiczne spalanie, które oszczędzi nawet do 30% paliwa. Jeżeli chodzi o kosz, to tak jak w przypadku pierwszej oferty, ograniczona jest do 40 litrów. Jest to wystarczająca ilość w tym przedziale cenowym. Użytkownicy chwalą sobie to urządzenie właśnie z powodu silnika, który w tym momencie jest jednym z najbardziej pożądanych. Jednakże, awaryjność silnika pozostawia wiele do życzenia.

Zalety:

 • Mały, oszczędny, ale dynamiczny silnik
 • Wysoka kultura pracy
 • Bardzo dobry stosunek ceny do mocy

Wady:

 • Awaryjność silnika w niektórych egzemplarzach
Sprawdź cenę NAC LP42-375

A może wolicie kosiarki spalinowe nac z napędem?

Następnym urządzeniem, jaki z pewnością polecamy każdemu ogrodnikowi, to zakup kosiarki spalinowe nac z napędem, a mówiąc dokładniej, model NAC LS50-675-HS. Czym się charakteryzuje? Otóż cenowo jest ona najdroższym rozwiązaniem, jednakże ma ku temu powody. Wysoka moc maksymalna 6.75 KM, spory kosz o pojemności 50 litrów oraz dodatkowe wyposażenie – to podstawowe zalety tego modelu. Co więcej, większe koła tylne pomagają przy koszeniu większych powierzchni, co razem z ośmiostopniową regulacją koszenia daje nam niesamowite wrażenia podczas korzystania z kosiarki. Co użytkownicy o niej sądzą? Chwalą sobie przede wszystkim jej moc, ale również kulturę pracy, która w porównaniu do innych kosiarek jest niesamowicie cicha. Pomimo zastosowania wysokiej klasy komponentów, ludzie skarżą się, że po 3-5 sezonach ciągłej eksploatacji kosiarka jest do wymiany.

Zalety:

 • Moc
 • Cicha kultura pracy
 • Wyposażenie

Wady:

 • Trwałość
Sprawdź cenę NAC LS50-675-HS

Kosiarki spalinowe NAC – zalety

 • Niezawodność – jeśli szukasz narzędzia ogrodniczego na dłużej niż tylko jeden sezon, to kosiarki spalinowe NAC są wyborem dla ciebie. Firma NAC zaprojektowała swoje kosiarki w taki sposób, że ich żywotność to minimum 4 sezony, co w porównaniu do innych firm jest ogromną zaletą.
 • Cena – drugą zaletą, o jakiej należy wspomnieć, jeśli mowa o kosiarkach spalinowych NAC, to oczywiście cena. W porównaniu do innych producentów, którzy znani są na tak szeroką skalę, to firma New American Concept ma bezkonkurencyjne ceny. Oszczędność na produkcie o takich samych parametrach, jak u firmy rywalizującej dochodzi nawet do 40%!
 • Wykonanie – kolejnym elementem, który wyróżnia kosiarki firmy NAC na tle innych producentów to trwałe wykonanie. Opinie osób korzystających z tych właśnie urządzeń skupiały się głównie na ich wytrzymałości i twardości. Ciężko je zniszczyć, a to dlatego, że kosiarki spalinowe NAC zostały wyprodukowane z trwałych komponentów.
 • Prostota w obsłudze – pomimo, że niewiele osób ma problemy z korzystaniem z takich urządzeń, to jednak warto wziąć pod uwagę fakt, że kosiarki spalinowe NAC są naprawdę klarowne, proste w obsłudze i ich użytkowanie nie będzie sprawiało żadnych kłopotów, a serwis jest bardzo szybki i bezproblemowy.

Natomiast co możemy powiedzieć o wadach tych urządzeń?

 • Moc– w przypadku najtańszych modeli z małą mocą, ludzie narzekają na niewystarczającą moc, którą można odczuwać (a raczej jej brak) podczas koszenia bardziej wymagających trawników.
 • Części zamienne – mniej popularne modele posiadają bardzo mało części zamiennych. Ograniczony dostęp utrudnia korzystanie z niektórych narzędzi.

Kosiarka z silnikiem spalinowym NAC – produkt na wiele sezonów?

Jedną z pierwszych zalet, jakie wspomnieliśmy na temat kosiarek z silnikiem spalinowym NAC, to niezawodność. Użytkownicy, którzy korzystali z produktów New American Concept, cieszyli się niesamowitą jakością przez ponad 3 lata. Dzięki wprowadzeniu innowacyjnych rozwiązań, zastosowaniu w niektórych kosiarkach aluminiowych elementów, oraz oczywiście wprowadzeniu serwisu dostępnego w całej Polsce, użytkownik otrzymuje pełne wsparcie na cały okres gwarancji, a nawet dłużej! Nie ma oczywiście urządzeń niezniszczalnych i czasami trafią się nieudane egzemplarze. Jednak ten fakt nie powinien zaburzyć naszej opinii na temat tej firmy. Kosiarka z silnikiem spalinowym NAC użytkowana jest przez wiele osób i nie zdarzyło się, aby ludzie narzekali na jej niezawodność. Jedynym mankamentem, do którego można się przyczepić, to jak wyżej wspomniane części zamienne. Oczywiście, problem ten znika, gdy kupi się jeden z modeli zrecenzowanych poniżej. Jednakże, warto mieć na uwadze fakt, że zostaje ten niesmak, gdy tak renomowana firma dopuści do produkcji modele, które po jakimś czasie nie są już wspierane. Z tego względu ocena za niezawodność, jaką nasza strona wystawia kosiarkom NACa, wynosi 4/5.

Star Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 Empty

Kosiarki spalinowe nac ceny oraz ich stosunek do jakości

Jeżeli chodzi o zakres cenowy produktów New American Concept, warto wziąć pod uwagę kilka czynników, które pozwolą nam określić czy kosiarki spalinowe od firmy NAC powinny być w kręgu naszych zainteresowań. Najtańsze modele zaczynają się nawet od 300 zł, ale jednak nigdy nie powinno patrzeć się na cenę przy zakupie czegokolwiek, a szczególnie kosiarek spalinowych. To właśnie od osób, które oczekują cudów od najtańszych modeli, pojawia się najwięcej zażaleń. Dlatego w wypadku kosiarki za 300 zł, warto wziąć pod uwagę ich gorszą jakość wykonania i gorszą niezawodność. Natomiast wydatek w wysokości 800 zł czy 1200 zł to już coś, od czego należy wymagać cech charakterystycznych dla tej marki. Mowa tu o niezawodności, wyposażeniu, czy nawet wykonaniu kosiarki. Kosiarki spalinowe nac ceny różnią się tak bardzo, ponieważ zostały one przygotowane dla osób z różnymi wymaganiami. Wiadomo, w przypadku niewielkiej ilości terenu do koszenia, wystarczy nam produkt wartości 300 zł. Jednak osoby bardziej wymagające powinny spojrzeć na droższe rozwiązania. A jak cena się ma porównując do innych producentów? No cóż, tutaj nie ma co nawet porównywać, gdyż najtańsze kosiarki spalinowe sprawdzonych serwisów kosztują ponad tysiąc złotych, co jest ogromną różnicą, jeżeli w porównaniu weźmiemy pod uwagę sposób wykonania. Pod względem cenowym oraz stosunku ceny do jakości, firma NAC nie ma sobie równych i otrzymuje od nas ocenę 5/5.

Star Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 Full

Kosiarki spalinowe NAC oraz dodatkowe wyposażenie 

Jeżeli chodzi o wyposażenie dodatkowe, to w tym aspekcie firma NAC również przoduje. Ilość starterów, olejów silnikowych, nakrętek, czy innych akcesoriów, które wydłużą żywotność naszego cudeńka są ogromne, a ich dostępność zadziwia. W prawie każdym sklepie specjalizującym się w urządzeniach ogrodniczych znajdziemy coś, co nas interesuje. Co więcej, ich cena jest naprawdę niska i nie powinna sprawiać nam jakichkolwiek problemów w przypadku serwisowania. Ciekawymi detalami, które na pewno spodobają się wielu, są na przykład pompki do odsysania oleju paliwa, zestawy naprawcze. Co więcej, pojemności koszów są również bardzo duże i na pewno konkurencyjne. Nie możemy również zapomnieć o opcjach koszenia i regulowanych wysokościach. Oczywiście, wszystkie te rzeczy nie są dostępne standardowo i za wygodę trzeba płacić. Dlatego nie każdy nabywca decyduje się na ich kupno, przez co mają tylko podstawową wersję. Jednak jeśli niestraszne nam są dodatkowe koszty, to możemy bez problemu sprawić sobie klucze ze śrubokrętami, maskę ochronną na twarz, słuchawki ochronne na uszy, osłony żyłki i noża tnącego, oraz uchwyty wykonane z aluminium. Te wszystkie dodatki sprawiają, że kosiarki spalinowe NAC dostają u nas ocenę 4/5. Czemu nie 5/5? Otóż pomimo faktu, że same kosiarki NAC są tanie, to dodatki mogą nas trochę kosztować.

Star Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 Empty

Jak się sprawa ma w „terenie”? Kosiarka spalinowa nac opinie użytkowników

W przypadku kosiarek firmy NAC, opinie poszczególnych użytkowników są podzielone. Jedni uważają je za idealne rozwiązanie dla małych działek, inni natomiast oczekiwali czegoś mocniejszego. Pewnym jest jednak fakt, że należy spojrzeć na kosiarki spalinowe NAC jak na produkt, który do niecodziennego użytkowania jest wyśmienity. Ludzie zdają się zapominać, że wszystkie modele od tego producenta kosztują grosze, porównując do cen innych kosiarek spalinowych. To dlatego, że one służą do użytku własnego, domowego – a nie do profesjonalnych prac. Stąd bierze się taka rozbieżność w ocenach. Często widujemy czwórki, bardzo dużo jest piątek, czyli ocen dobrych i bardzo dobrych. Natomiast zdarzają się również gorsze. Ponadto, oceny różnią się również od modeli, jakie użytkownicy kupują. Rzadko zdarza się, że te najlepsze kosiarki dostają ocenę mniejszą niż 3. A to dlatego, że tak jak już wspominaliśmy, w wypadku kosiarek spalinowych NAC producent gwarantuje nam najwyższej jakości wykonanie, które w stosunku do ceny jest po prostu idealne. Biorąc pod uwagę ogólny image firmy oraz jej opinie, nasza strona wystawia im ocenę 4/5. Jeżeli chciałbyś sprawdzić te dane samemu, polecamy przejrzeć Internet w poszukiwaniu opinii. Kosiarka spalinowa nac opinie użytkowników to bardzo częsty temat i znajdziecie dużo wypowiedzi.

Star Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 FullStar Icon Small 80x80 Empty

Kosiarki Spalinowe NAC Opinie oraz podsumowanie zrecenzowanych produktów

Przy wyborze odpowiedniej kosiarki należy wziąć pod uwagę wiele kwestii, a nie tylko cenę czy jej dostępność. W poszukiwaniu dobrego modelu, warto zwrócić uwagę nie tylko na firmę, która odpowiedzialna jest za wyprodukowanie kosiarki czy na jej silnik, ale również na inne aspekty, dzięki którym wiemy, że wybrany przez nas model spełni nasze oczekiwania. Jeżeli zależy nam na wysokiej jakości kosiarce, polecamy również sprawdzić co inni użytkownicy sądzą o wybranym przez nas produkcie. Kosiarki Spalinowe NAC Opinie to tak naprawdę najlepszy sposób na dowiedzenie się czegoś interesującego o wybranym narzędziu i upewnienie się, że nasz wybór sprawdził się u innych osób. Jednakże, warto zwrócić uwagę na inne elementy, które zostały wspomniane przy okazji recenzowania modeli od firmy NAC. Mamy tu na myśli dodatkowe wyposażenie, trwałość, wykonanie, obsługę, a nawet serwis. Jeśli chodzi o firmę New American Concept, możemy śmiało stwierdzić, że spełniają oni najważniejsze założenia. Ich oferta jest idealna dla osób, które szukają taniej, lecz solidnej maszyny, która wytrzyma dłużej niż sezon przy umiarkowanym natężeniu pracy. Jeżeli mamy uwzględnić stosunek ceny do jakości oferowanych usług, to NAC jest najlepszym wyborem na rynku. Nie są to profesjonalne maszyny do ciągłego i długotrwałego użytku, lecz dla użytkownika domowego są one wystarczające i jeżeli były używane we właściwy sposób, to nigdy nie zawiodły oczekiwań. Wyżej wymienione produkty to tylko niektóre modele warte polecenia. Wskazaliśmy je, ponieważ właśnie one były najczęstszymi wyborami konsumentów i to właśnie na podstawie największej ilości zróżnicowanych opinii stworzyliśmy powyższe recenzje. Dzięki temu masz gwarancję, że poszukiwany przez ciebie produkt został poprawnie opisany oraz dokładnie sprawdzony.

2017-06-17T10:02:47+00:00

Leave A Comment